Cvičení pro pevný kulatý zadeček

Zadek. Jedna z nejvíce řešených částí těla, a to nejen toho ženského! Hlavně ve fitness komunitě se na vypracovaný zadek upírá hodně pozornosti.

Po kulatém a pevném zadku touží téměř každá žena, a jeho vybudování stojí hodně námahy a disciplíny. Zaručený recept, jak na velký kulatý zadeček nemám, ani žádnou zázračnou pilulku, ale mám tu pro vás, ženy, jeden super trénink s Booty Band (trénink lze odcvičit i bez odporové gumy) který zajisté oceníte. A myslím si, že by ho mohli ocenit i pánové, pokud se nestydí dělat doma u televize hip thrust.

Nezapomínejte, že dřep není jediný cvik na pěkný a kulatý zadeček a když je prováděn špatnou technikou, mohou z něj více přední stehenní svaly.
Proto bychom se v tréninku měla zaměřit na zatížení z více úhlů, různými cviky o různých intenzitách.
Zkrátka nejlepší cvik na zadek neexistuje, ale existují skvělé kombinace, které si ukážeme v následujícím videu!


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli jste poslední týdny neměli v práci tak úplně nadosah úspěch, po němž už dlouho toužíte, rozhodně se nevzdávejte! Snažte se ignorovat požadavky a nároky ostatních a soustřeďte se na své naděje a sny. Mělo by vám to usnadnit cestu. Nebojte se požádat o pomoc ty, o nichž víte, že vám ji poskytnou bez vedlejších úmyslů. Mají ve vás větší víru... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

53 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
136 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat