Cvičení pro pevný kulatý zadeček

Zadek. Jedna z nejvíce řešených částí těla, a to nejen toho ženského! Hlavně ve fitness komunitě se na vypracovaný zadek upírá hodně pozornosti.

Po kulatém a pevném zadku touží téměř každá žena, a jeho vybudování stojí hodně námahy a disciplíny. Zaručený recept, jak na velký kulatý zadeček nemám, ani žádnou zázračnou pilulku, ale mám tu pro vás, ženy, jeden super trénink s Booty Band (trénink lze odcvičit i bez odporové gumy) který zajisté oceníte. A myslím si, že by ho mohli ocenit i pánové, pokud se nestydí dělat doma u televize hip thrust.

Nezapomínejte, že dřep není jediný cvik na pěkný a kulatý zadeček a když je prováděn špatnou technikou, mohou z něj více přední stehenní svaly.
Proto bychom se v tréninku měla zaměřit na zatížení z více úhlů, různými cviky o různých intenzitách.
Zkrátka nejlepší cvik na zadek neexistuje, ale existují skvělé kombinace, které si ukážeme v následujícím videu!


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete řešit poměrně závažný problém, jenže navzdory své obvyklé rozhodnosti se ocitnete v koncích – jako byste měli v hlavě dva hlasy, které vám oba radí dobře, jenže oba úplně opačně. Na něco takového nejste zvyklí, většinou máte své priority jasně dané. A tak vám nezbude nic jiného, než ve svém nitru najít kompromis, nebo si necha... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:51
30 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat