Sexy bříško pomocí cvičení s vlastní vahou

Štíhlý pas, sexy jemný reliéf břišních svalů, krásné ploché bříško. To je sen snad skoro každé ženy. Ale jak vlastně na to?

Umíme aktivovat břicho a správně dýchat, teď už jenom zbývá provést tři série na stroji a máme vyhráno. To je cesta, která ale není moc efektivní a ani rozumná.

Co zkusit cviky s vlastní vahou?

Cviky s vlastní vahou těla jsou bezpečnější a přirozenější cestou posílení středu těla. Tím ovšem netvrdím, že posilovací stroje jsou neúčinné, ale nikdy se nevyrovnají cvičení s vlastním tělem! Pro souměrné vyrýsované bříško je nejdůležitější posílit střed těla a ten na stroji těžko posílíte, právě naopak, posílíte ho nejvíce, pokud budete při cvičení používat svou vlastní váhu. Také se naučte dýchat přes bránici, a zapojit tím tak vnitřní stabilizační systém a core, to je gró pro zdravý trénink.

Pamatujte, že i strava a genetika jsou důležitým faktorem pří tvarování našich svalů. Věřím, že informaci, že břišní svaly se budují v kuchyni, už máte.

Nezapomínejme, že někdo má vyrýsované břicho prostě dané, někdo musí tvrdě makat (správným tréninkem a pílí může svého cíle dosáhnout každý). Ale i přes tvrdý trénink je možné, že váš pekáč buchet nebude symetrický, že nebude odpovídat vašim představám, a dokonce i počet políček může být jiný. Hlavně se tím netrapte, naučte se mít rádi svůj pekáč – ať už s 8 nebo se 6 kostkami :)


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
16:53

Cvičení na ruce a záda s pomůckama

Cvičení na ruce a záda s pomůckama
08:50

Protažení na nohy

Protažení na nohy
15:24

Full body trénink

Full body trénink

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

17 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
31 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat