Diskuse na téma příčesky do vlasů

Ženy kde se dají výhodně koupit kvalitní clip iny??

Mary 28.04.2021

Kamennou prodejnu mají v Brně.

Milena 26.04.2021

Tento tip k prodloužení vlasů se mi moc líbí.Pobočka je prosím kde?

Mary 24.04.2021

Na ty stránky jsem se podívala, zjistila jsem, že prodlužují u nich na pobočce. To se mi líbí.

Irena 22.04.2021

Doporučili mě www.vlasy-levne.cz. Mají u nás i přímo pobočku.

Mary 20.04.2021

A od koho ty clipy jsou? Zajímám se taky o prodloužení vlasů.

Irena 10.04.2021

Co se týká prodlužování vlasů mám v oblibě clipy. Dobře se s nimi pracuje a výsledek vypadá dobře.

Ronja 27.09.2020

pokud chceš, aby to vypadalo hezky, přirozeně, doporučuji clipy. lehce se nasazuji a jsou levnější než klasicke prodloužení

Marianna Ronja 03.10.2020

mám tyhle z lidskych vlasů jenom jsem si je malinko zkrátila, ale jinak jsou super 40cm Tape hair / pu extension / Tape IN lidské vlasy remy – tmavý melír a nasadim si je sama. Je to mnohem lepší, rychlejší a levnější způsob než klasické prodloužení vlasů

Denisa 10.01.2018

Mám z Vlasy-k-prodlouzeni.cz a to hnedé remy vlasy exclusive hnede. Sedí krásne, není poznat rozdíl mezi nimi a mezi mymi vlasy.

Sona Denisa 15.01.2018

a kdyz bych se netrefila do barvy, daji se obarvit? a vypadaji jak clipy tak vlasy stejne?

Denisa Sona 22.01.2018

POkud más aspon trochu podobná odstín clipu jako vlasu, nemusís se bát, ze by barva chytla jinak.

Troja Denisa 02.08.2020

zvládnu so to dát i sama, nebo musím ke kadeřníkovi?

Kely 19.12.2017

Můžu doporučit salon Hotstyle v Brně Řečkovicích, chodím tam pravidelně na prodlžování

Marisa Kely 22.12.2017

Jakým typem si necháváte prodlužovat ?? Já vůbec netuším co si na tu palici dát ale prodloužit vlasy chci, jen se nedokážu rozhodnout zda clip in, tape in... těžké to rozhodování:)

miška4 27.06.2017

Mně se skvěle osvědčily clip-iny. Snadno se nasadí a vypadají super a přirozeně. Doporučuju objednat tady http://www.clip-vlasy-levne.cz/ na kvalitě těch clipů totiž dost záleží a tady mají opravdu kvalitní za dobré ceny ;)

Laugher 11.05.2017

www.locahair.cz

Klára 20.09.2016

Děvčina z Prahy? Poradíte kam zajít na prodlouženíí vlasů?

Lucka Klára 22.09.2016

Ahojky, výborné kadeřnictví v Praze je AgataHair:-))

Klára Lucka 26.09.2016

A to se o tom kadeřnictví říká že je dobré nebo vy sama máte zkušenost? :)

Lucka Klára 28.09.2016

Mám osobní zkušenost, byla jsem tam víckrát, naposled v srpnu na prodloužení vlasů. V květnu se to kadeřnictví otevíralo po rekonstrukci a vypadá to tam fakt úžasně :)

nika 20.09.2016

clipy jsou super, mám je doma a nemůžu si je vynachválit, zvlášt když jsu na nějakou akci a dělám si účes :)

nela 16.09.2016

taky bych si chtěla pořídit clip in, ale nějak nevím, kde je nejlepší si je objednat, odkud máte vy??

Alexandra 25.03.2016

V hotstyle být objednané vlasy nemusí, prodlužovali mi metodou tape in, naprostá paráda!!!.. Holky jsou strašně šikovný, poradí, pomůžou se vším s výběrem délky i s barvou tak aby to slušelo, poradí i metodu prodloužení, vřele doporučuji zajít!!

Aneta 25.02.2016

Objednávám clipy výhradně přes hotstyle.cz dávají ke každé sadě automaticky i náhradní clip in sponky zdarma což je super protože to prodlouží životnost těch vlasů.

Martinka Aneta 07.03.2016

Máte zkušenost s tím jejich salonem? Jakýma metodama se tam prodlužuje nevíte?

Aneta Martinka 11.03.2016

Prodlužují metodami clip in, micro ring a tape in. Mají to i někde na stránkách www.hotstyle.cz

Martinka Aneta 18.03.2016

A nevíte jestli musí být předem ty vlásky objednaný? A jak s tím salonem dá se tam normálně přijít nebo se musím objednat?

Aneta Martinka 21.03.2016

Vlásky být objednané předem myslím nemusí, ale jak je to s objednáním v salonu netuším zkuste se podívat na stránky http://www.hotstyle.cz/prodluzujeme-vlasy-v-brne/

Phoeebe 24.06.2015

V humanhair mají kvalitní clip iny.Mám doma pár pramenů easy clip in už přes rok a pořád výborně drží vůbec nevypadají nošeně


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
78 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat