Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Šedy zákal

Barbucha26 01. 07. 2015

máte někdo osobní zkušenosti s operací šedého zákalu? Děkuji za odpověď.

Neregistrovaná/ý - Kiwi

27. 12. 2015

Já jsem na operaci byla, operovali mi obě oči a dnes vidim zase jako za mlada. Spousta lidi se bojí že to je nebezpečné, nemyslim si ale určitě tu rizika byt mohou a pevně věřim že na lepších klinikach se toto s pacienty probírá. I semnou doktor po vyšetřeni probral jaké mame možnosti, takže je jen potřeba vybrat pořádnou kliniku!

Neregistrovaná/ý - Daniela

30. 8. 2015

Zásahu do očí se většina lidí dost obává, i když je to běžný zákrok.Já sama o tom taky dlouho přemýšlela, teď jsem půl roku po operaci, spokojená a namotivovala jsem další kamarádky. Každý se bojí a rád si klidně několikrát nechá vyprávět, jak bude zákrok probíhat a jaké jsou pocity po operaci.

konatovka

30. 8. 2015

Ještě dovětek: Vidění se zlepší okamžitě, ale budete chodit na kontrolu na oční oddělení, kde Vám budou asi za 2 měsíce předepsány brýle pouze na čtení. Tři hodiny po operaci jsem byla sportovat - nordic walking a vše bylo OK.

konatovka

30. 8. 2015

Mám zkušenost s operací šedého zákalu, protože jsem se podrobila tomuto zákroku v květnu letošního roku. Bylo to v Sokolově a musím se přiznat, že je to velmi jednoduchá operace, která trvá jen krátce. První oko bylo hotové za 15 minut a na druhé jsem byla objednaná za 14 dní a tam to bylo jenom pět minut. Bylo to pro mě příjemné a pokud tu operaci potřebujete, tak se vůbec nerozmýšlejte a podrobte se jí. Po pár týdnech budete překvapena, jak krásně budete vidět. Držím Vám pěsti.

Petra.sek

29. 8. 2015

Možná budete mít někdo zkušenosti od svých rodičů - ráda bych věděla, jak dlouho zhruba probíhá rekonvalescence, i když je mi jasné, že je to individuální. Konkrétně by mě nejvíc zajímala rozmlženost, neostré vidění, dvojité vidění, otupělost oka atp

Neregistrovaná/ý - Dan

18. 8. 2015

Šedý zákal není žádná sranda taky sem si tím prošel a jsem rád že to je zamnou

Neregistrovaná/ý - Paja

20. 7. 2015

Ahoj vstupní vyšetření probíhalo tak že mi změřili znovu zrak, nitrooční tlak atd. Pak jsme si sedli a probrali možnosti. Pan doktor byl perfektní všechno mi vysvětlil a odpověděl i na otazky takže to na mě pusobilo dobře.

Neregistrovaná/ý - Janča

19. 7. 2015

Ahoj já se chystám na vyšetření teď v pondělí do Gemini tak pak dám taky vědět ale slyšela jsem a četla jenom pochvalu tak snad se mi to potvrdí :) Jinak je pravda že před operaci bych nesměla mit nějaky den čočky?

Ahoj operace je bezbolestna a většina pacientů se může vrátit k běžné činnosti jako je čtení nebo sledování televize atd. hned následující den. Vím že jsem se neměla moc namáhat asi 2-3 tejdny. Ale je pravda že už druhy den jsem viděla naprosto perfektně

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Špagety s rajčaty a paprikou

Špagety s rajčaty a paprikou

14 hlasů
50min 874 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Česnekové špagety s houbami

13 hlasů
45min 483kJ 80 Kč

Jednoduchý recept, který vás překvapí jemnou propleten...

Jahodový salát s pomeranči

11 hlasů
20min 198kJ 70 Kč

Osvěžující salát z jahod, pomerančů a manga.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více