Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Šedy zákal

Barbucha26 01. 07. 2015

máte někdo osobní zkušenosti s operací šedého zákalu? Děkuji za odpověď.

Neregistrovaná/ý - Kiwi

27.12.2015

Já jsem na operaci byla, operovali mi obě oči a dnes vidim zase jako za mlada. Spousta lidi se bojí že to je nebezpečné, nemyslim si ale určitě tu rizika byt mohou a pevně věřim že na lepších klinikach se toto s pacienty probírá. I semnou doktor po vyšetřeni probral jaké mame možnosti, takže je jen potřeba vybrat pořádnou kliniku!

Neregistrovaná/ý - Daniela

30.08.2015

Zásahu do očí se většina lidí dost obává, i když je to běžný zákrok.Já sama o tom taky dlouho přemýšlela, teď jsem půl roku po operaci, spokojená a namotivovala jsem další kamarádky. Každý se bojí a rád si klidně několikrát nechá vyprávět, jak bude zákrok probíhat a jaké jsou pocity po operaci.

Ještě dovětek: Vidění se zlepší okamžitě, ale budete chodit na kontrolu na oční oddělení, kde Vám budou asi za 2 měsíce předepsány brýle pouze na čtení. Tři hodiny po operaci jsem byla sportovat - nordic walking a vše bylo OK.

Mám zkušenost s operací šedého zákalu, protože jsem se podrobila tomuto zákroku v květnu letošního roku. Bylo to v Sokolově a musím se přiznat, že je to velmi jednoduchá operace, která trvá jen krátce. První oko bylo hotové za 15 minut a na druhé jsem byla objednaná za 14 dní a tam to bylo jenom pět minut. Bylo to pro mě příjemné a pokud tu operaci potřebujete, tak se vůbec nerozmýšlejte a podrobte se jí. Po pár týdnech budete překvapena, jak krásně budete vidět. Držím Vám pěsti.

Možná budete mít někdo zkušenosti od svých rodičů - ráda bych věděla, jak dlouho zhruba probíhá rekonvalescence, i když je mi jasné, že je to individuální. Konkrétně by mě nejvíc zajímala rozmlženost, neostré vidění, dvojité vidění, otupělost oka atp

Neregistrovaná/ý - Dan

18.08.2015

Šedý zákal není žádná sranda taky sem si tím prošel a jsem rád že to je zamnou

Neregistrovaná/ý - Paja

20.07.2015

Ahoj vstupní vyšetření probíhalo tak že mi změřili znovu zrak, nitrooční tlak atd. Pak jsme si sedli a probrali možnosti. Pan doktor byl perfektní všechno mi vysvětlil a odpověděl i na otazky takže to na mě pusobilo dobře.

Neregistrovaná/ý - Janča

19.07.2015

Ahoj já se chystám na vyšetření teď v pondělí do Gemini tak pak dám taky vědět ale slyšela jsem a četla jenom pochvalu tak snad se mi to potvrdí :) Jinak je pravda že před operaci bych nesměla mit nějaky den čočky?

Ahoj operace je bezbolestna a většina pacientů se může vrátit k běžné činnosti jako je čtení nebo sledování televize atd. hned následující den. Vím že jsem se neměla moc namáhat asi 2-3 tejdny. Ale je pravda že už druhy den jsem viděla naprosto perfektně

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Polévka s mušlemi

Polévka s mušlemi

11 hlasů
50min 267 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pstruh pečený s cuketou

10 hlasů
55min 343kJ 125 Kč

Pstruh pečený v pečicím rukávu.

Květákový krém s parmezánem

3 hlasy
1h a 5min 289kJ 70 Kč

Vychutnejte si chuť květáku a parmezánu v husté, krémové ...

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více