Diskuse na téma Prášky na zvětšení poprsí?

Máte prosím některá zkušenosti s prášky na zvětšení poprsí?

JančaL 25.03.2019

určitě je lepší si objednat za 4000 v lékarně tu pumpičku, která eliminuje bolest, mně po to velice ulevilo od bolesti

Eliška 22.01.2019

Pěkný den, mám dotaz... Uvažuju nad plastikou prsou a docela mě děsí ta bolest po tom. Jak jste to zvládaly vy? Fakt to trvá cca 6 týndů? A to pak jak dlouho musím nosit tu speciální podprsenku?

Linda Eliška 23.01.2019

No, já jsem na plastice byla a je teda pravda, že ta bolest je veliká. Už bych do toho nešla. Ale já jsem fakt velkej bolestínek... No, ale... Kámoška jde na plastiku příští měsíc a ta už má koupenou jakousi pumpu, která jí ty rány umrtví. Tak nevím, zkus se na optat...

Eliška Linda 26.01.2019

Jo, díky moc za info. Už jsem si to zjišťovala. Je to pumpička, která vede anestetituk do prsou a tím umrtvuje rány po operaci. Tím pádem to nebolí a to je pak teda přímo pro mě. Je to teda na předpis, tak to prokonzultuju s dr. Díky moc za info.

Hanka 17.07.2018

Hele co jsem našla, chodím sem na kosmetiku a dívala jsem se, že zvětšují i poprsí. nemáte zkušenost s touto metodou ? www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/telo/korekce-zvetseni-poprsi

Eva 01.06.2016

www.superprsa.cz nebo jestli ji z Brna mají tu i kamenou prodejnu u výstaviště

Eva 30.05.2016

Ahojky holky a zkoušely ste některá superPrsa + štíhlá línie? Objevila se to na strákách na webu a docela mě to zaujalo, mají to pěkně napsané.

ELiška Eva 01.06.2016

Ahoj dala bys sem ty stránky? taky bych si o tom ráda přečetla

Eva ELiška 28.06.2016

http://www.superprsa.cz/

Eliška Eva 02.07.2016

Holky koukám na ty superPRSA jak o nich píšete, to je dost zajímavý. Začínám s tí mít taky problém. Ale na plastiku bych nešla.

Jarča Eliška 02.07.2016

Superprsa užívám už půl roku a ne jen že moje prsa vypadají daleko plněji, dokonce sem přestala mít problémy s menstruací. Super.

zuza 16.05.2016

Taky jsem si jedny kapsle koupila :). Našla jsem je na internetu- NN ADD BUST. Tak uvidíme, zatím je beru krátce. Máte s těmito kapslemi nekdo zkusenost?

Lenka zuza 24.05.2016

odkud koupené?

zuza Lenka 10.06.2016

dívala jsem se na czlekarna.cz, ale nakonec jsem na to nasla na diskuzi dobré recenze, tak jsem si je objednala. snad zaberou

zuza zuza 14.06.2016

budes nadsená! :)

Tea5 27.03.2015

já jsem vyzkoušela všechno co šlo, ale nakonec jsem stejně šla na plastiku. Teprve ta mi pomohla a nabrala jsem zpět po dětech sebevědomí

Veru 05.05.2014

A kdyz je prestanete brat tak jeho ucinky ale umizi ne?

Nikola 05.05.2014

Taky tak :) a zkoušela jsi nové Forte? Já ano a má spokojenost je ještě větší ;-)

Zuzana 08.09.2013

Nápodobně. NadraIN jsem začala užívat už před rokem a udělala jsem si z toho pravidělnou kúru :-p

Adéla 26.06.2012

Já mám zkušenost s prášky na zvětšení poprsí jménem Nadrain. Sice nemám prsa o 2 velikosti větší, zato jsou mnohem pevnější a to mi za to stálo. Snad pomůže i tobě :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
78 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat