Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vitamíny pro diabetiky

Kvetuska99 28. 03. 2016

Zdravím všechny diabetiky, mohl byste mi někdo poradit nějaké dobré vitamíny pro diabetiky, které už máte vyzkoušené a jsou bez předpisu k dostání v lékárně?

Děkuju za odpověď, už je mám doma, tak zkusím

Zkuste zajít do lékárny a chtít vitamíny a minerály pro diabetiky Clara, měli by je mít, vypadá to takhle http://mediarepre.cz/produkty/35-potravinove-doplnky/105-vitaminy-a-mineraly-pro-diabetiky-clara-60-tbl

Tana

30.03.2016

Taky jsem se chystala si konečně něco takového zjistit a začít užívat nějaký doplněk stravy tak snad se brzo někdo ozve nerada bych vyhodila peníze za něco co bych koupila jenom tak na blint

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Králičí stehna se sušenými švestkami

Králičí stehna se sušenými švestkami

0 hlasů
1h a 35min 547 kJ 260 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Sýrové kuličky

3 hlasy
40min 1447kJ 90 Kč

Velmi jednoduché, na přípravu rychlé sýrové kuličky.

Hráškový krém s mozzarellou

0 hlasů
50min 175kJ 130 Kč

Voňavý hráškový krém doplněný rajčaty a sýrem .

Poradny

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více