Diskuse na téma co varit?

ahoj, resim stale a tu stejnou vec dokola uz nevim co varit.. :D divam se casto na nejake porady a tady do diskuzi rada sleduju nejake recepty vyzkousene co maji lidi na ruznych blogach atd.. ale uz nebudu mit tolik casu vse sledovat a stejne mi to vzdy prijde hodne podobne. hlavne moc nemam rada smazene jidlo., tak bych chtela klidne nejaky odkaz na zdrave vareni? diky

Marta 11.03.2023

Já ráda sleduju recepty na IG, to je pro mě velká inspirace.

Niki 21.01.2023

Co jsem si pořídila horkovzdušnou fritézu, tak vařím jenom v ní :) je to opravdu velký pomocník nehledě na to, že v ní člověk připraví pokrm zdravě

Laura 08.07.2018

když nevím co vařit tak rozpálím gril a udělám zeleninu s nějakým kouskem masa. Večeře je hotová

Laugher 07.01.2017

Také nevím, co mám vařit. Tady Vám posílám jednu stránku na zdravé vaření:Škola zdravého vaření

Určitě itlalská kuchyně - těstoviny + široká paleta (rajčata, olivy, pesta, mozzarela, maso, bazalka, olivy,prostě cokoliv) ... nic smaženého a hlavně je to rychle"!:-P

glady 17.09.2015

výborná je pečená dýně.s tymiánem...mňam

heenna 06.08.2015

uzasne jsou veganske recepty :)

heenna 06.08.2015

Me pomaha internet - zadam tam recept a ingredience a vzdycky neco vyjede :-) :-P

konatovka 05.08.2015

Odkaz sice nemám, ale pokud mohu napsat, tak smažené jídlo se u nás vůbec nedělá a teď je to hlavně o zeleninových jídlech a stačí si zadat na vyhledávači třeba jídlo z cuket nebo lilku a myslím si, že si určitě vyberete. Přeji hezký den.*1*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat