Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dveře do interiéru

irenaslaba 09. 10. 2012

Dobrý den, nedavno jsme s manželem prováděli přestavbu interiéru a především výměnu dveří, jelikož jsme měli staré ošuntělé dveře a chtěli jsme něco svěžího moderního, tak jsme hledali něco, co by nám mohlo naše přání splnit. Na internetu jsme bohužel nenašli nic, co by nás nějakým způsobem oslovilo. Sousedé nám řekli, že máme zkusit firmu Indomov.cz, že prý mají široký výběr, nádherně designově řešené a především s kvalitní montáží. Katalog dveří naleznete zde - http://www.indomov.cz/interierove-dvere/. Na doporučení sousedů jsme se na tuto firmu spolehli a vše proběhlo korektně a bezproblémově, proto bych Vám chtěla doporučit. Pokud se potýkáte s obdobným problémem, pak doporučuji. Neznáte ještě nějaké firmy či společnosti, které se zabývají modernizací interiérů? Rádi bychom si utvořili příjemné a pohodlné prostředí domov. Irena Slabá

Neregistrovaná/ý - Tomas

25. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Lenka | 24. 11. 2018
Za jakých podmínek půjčují?

Půjčují až 800 000 tisíc korun a až na 15 let, podívejte se na jejich stránky, kde mají vše popsané https://www.modrapyramida.cz/produkty/financovani-bydleni/male-a-stredni-uvery/rychlouver-na-lepsi-bydleni

Neregistrovaná/ý - Lenka

24. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Tomas | 23. 11. 2018
Já mohu doporučit rychloúvěr od Modré pyramidy, sám jsem si tam bral úvěr na rekonstrukci našeho bydlení.

Za jakých podmínek půjčují?

Neregistrovaná/ý - Tomas

23. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Lenka | 22. 11. 2018
Dobrý den, chtěla bych si doma nechat udělat nové dveře a přišl mi nabídka od firmy na 250 tisíc za dveře do celého domu, poradíte mi kde si půjčit na bydlení rychle?

Já mohu doporučit rychloúvěr od Modré pyramidy, sám jsem si tam bral úvěr na rekonstrukci našeho bydlení.

Neregistrovaná/ý - Lenka

22. 11. 2018

Dobrý den, chtěla bych si doma nechat udělat nové dveře a přišl mi nabídka od firmy na 250 tisíc za dveře do celého domu, poradíte mi kde si půjčit na bydlení rychle?

Neregistrovaná/ý - Jitka

22. 1. 2018

Molina | 27. 3. 2017
Já se spoléhám na sebe, různé blogy a stranky o bydlení a nakupuji v normálních obchodech s nabytkem a obi, hornbach. Nábytek je moc pěkný od Jitony.

No, já nevím, já zase třeba ty obchody moc nevyznávám... Zaberou mi spoustu času a kolikrát nic neseženu... Jinak já si vybírám na Bianu, tam je nabídka snad všech obchodů, takže mám jistotu, že prohlídnu kompletní nbídku a nic mi neuteče :) Včetně slev samozejmě :) https://www.biano.cz/

Molina

27. 3. 2017

Já se spoléhám na sebe, různé blogy a stranky o bydlení a nakupuji v normálních obchodech s nabytkem a obi, hornbach. Nábytek je moc pěkný od Jitony.

Laugher

26. 1. 2017

https://www.bydlimecz.cz

konatovka

14. 7. 2015

Já mám velké problém s interiérovým dveřmi, protože bydlím ve starší panelákové zástavbě, kde neodpovídají míry přesné dané (zárubně jsou každé jiného rozměru). Budeme to řešit úpravou přes truhláře.

Neregistrovaná/ý - matina

12. 12. 2013

Ahoj Iri, my jsme také měnili dveře ale jen ty vchodové a od garáže. Oboje dvoje máme od firmy Lomax, firmu vybral manžel já vybírala dekor. :D, přece jen těm technickým věcem extra nerozumín.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Kuřecí salát s těstovinou

Kuřecí salát s těstovinou

1 hlas
1h a 10min 958 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zelené rolády

19 hlasů
40min 468kJ 130 Kč

Snadný recept na rolády z kuřecího masa.

Zapečená bramborová kaše

6 hlasů
1h a 45min 584kJ 200 Kč

Bramborová kaše zapečená s mletým masem.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více