Komentáře k článku

Jura 02.07.2020

Momentálně bojuju se vším od molů po mravence, že něco nepřekročí je blbost a doma pomáhají jen ty domečky. Venku pokud najdu mraveniště je dost účinné prolít ho hrncem vařící vody, samozřejmě že pokud je v trávě odnese to tráva také, ale zas je to bez chemie.

Kristyna04 09.07.2018

Něco slyším prvně :-) o levanduli vím, ale křída, skořice, tak o tom jsem nevěděla :-D mol dokáže pěkně znepříjemnit život

Zrovna včera jsem vyhodila celý kilo mouky s moučnými moli.A protože se mi to nestalo poprvé tak pytlík s moukou otevřu hned v obchodě a přesvědčím se že je v pořádku.Už mě nebaví jen tak vyhazovat peníze do koše.

alenab 24.03.2018

jen jednou jsem si přinesla z krámu v ovesných vločkách larvy, následně se vylíhli moli, no než jsem se jich dočista zbavila, bylo to opravdu dlouho.

konatovka 24.03.2018

V létě se mi v bytě objevuji malé mušky, tak jsem koupila do všech květinářů lepící pásky, kdy se přichytí a mám od nich pokoj, také dávám pár hřebíčků na místa, kde mám v létě ovoce nebo zeleninu.*1*

Amanita Pantherina 23.03.2018

Teď naštěstí nic takového nemáme, ale moli se dostanou i bytovým jádrem, mohla jsem se upřesívat a uvytírat skříní, když ten nad námi na to kašlal. Bobkového listu všude ve spíži, skořice, hřebíček a pásky z drogerie zevnitř na dveřích spíže. Sklenicí s víčkem se závitem moli prolezou, možná ne tou zavařovací s gumou.

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat