Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Hledáte ten pravý toner pro svoji tiskárnu? Víme, jak na to

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

29.07.2019 | Bydlení a design

Pokud vám přestala tisknout vaše tiskárna, nemusíte se hned znepokojovat a myslet si, že má poruchu. Ve většině případů došlo jenom k tomu, že došla náplň. V případě inkoustových takzvaná cartridge, zatímco v případě laserových je to toner. Pokud chcete koupit ten pravý, poradíme vám, jak na to.

Každý typ tiskárny může používat jinou variantu

Je třeba myslet na to, že každá tiskárna na trhu může používat i jinou náplň. Proto nelze jenom tak přijít do obchodu a říci, že chcete toner pro tiskárnu určité značky. Je třeba znát více informací, díky kterým najdete přesně tu náplň, kterou potřebujete. Když znáte typ, už pouze vybíráte na základě:

  • Barvy
  • Výrobce
  • Kapacity

Zjistěte typ své tiskárny

Nejjednodušší možnost je samozřejmě zjištění typu vaší tiskárny. Kde tuto informaci najdete? Může být umístěna přímo na jejím těle, v horní části. Stejně tak daný typ najdete třeba v objednávce, stejně jako na faktuře. Když daný typ znáte, je následný krok velmi jednoduchý. Stač ho vložit do vyhledávacího políčka na webu Tonerdepot.cz. Díky tomuto sofistikovanému vyhledávání máte jistotu, že se vám zobrazí pouze ty náplně, které jsou určené do vaší tiskárny. Zkrátka a jednoduše nelze koupit špatně. Jediné, na co musíte hledět, je rozdělení na originální a alternativní náplně.

Zjistěte typ náplně

I to je možnost, jak nakoupit správně. Základem by mělo být zjištění správného typu vaší náplně. Jak to udělat? Otevřete příslušné víko tiskárny a poté vyndejte i danou náplň. Když si ji dobře prohlédnete, najdete na ní i její typové označení. U některých výrobců to může být jenom číslo, u jiných kódové označení. Následně typ náplně vložte do vyhledání a zobrazí se vám přesně takové levné tonery Canon, které hledáte. I tudy vede cesta, jak mí stoprocentní jistotu, že nakoupíte správnou, kterou potřebujete.

Rozdíly mezi pojištěním nemovitosti a pojištěním domácnosti

Rybí plátky v pivním těstíčku

Rybí plátky v pivním těstíčku

7 hlasů
3h a 10min 661 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí prsa s koriandrem a chřestem

5 hlasů
35min 489kJ 140 Kč

Kuřecí prsa v kokosovém mléce s koriandrem a chřestem.

Krevety s chilli papričkou

16 hlasů
30min 300kJ 95 Kč

Krevety v omáčce s chilli a smetanou.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více