Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Hledáte ten pravý toner pro svoji tiskárnu? Víme, jak na to

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

29.07.2019 | Bydlení a design

Pokud vám přestala tisknout vaše tiskárna, nemusíte se hned znepokojovat a myslet si, že má poruchu. Ve většině případů došlo jenom k tomu, že došla náplň. V případě inkoustových takzvaná cartridge, zatímco v případě laserových je to toner. Pokud chcete koupit ten pravý, poradíme vám, jak na to.

Každý typ tiskárny může používat jinou variantu

Je třeba myslet na to, že každá tiskárna na trhu může používat i jinou náplň. Proto nelze jenom tak přijít do obchodu a říci, že chcete toner pro tiskárnu určité značky. Je třeba znát více informací, díky kterým najdete přesně tu náplň, kterou potřebujete. Když znáte typ, už pouze vybíráte na základě:

  • Barvy
  • Výrobce
  • Kapacity

Zjistěte typ své tiskárny

Nejjednodušší možnost je samozřejmě zjištění typu vaší tiskárny. Kde tuto informaci najdete? Může být umístěna přímo na jejím těle, v horní části. Stejně tak daný typ najdete třeba v objednávce, stejně jako na faktuře. Když daný typ znáte, je následný krok velmi jednoduchý. Stač ho vložit do vyhledávacího políčka na webu Tonerdepot.cz. Díky tomuto sofistikovanému vyhledávání máte jistotu, že se vám zobrazí pouze ty náplně, které jsou určené do vaší tiskárny. Zkrátka a jednoduše nelze koupit špatně. Jediné, na co musíte hledět, je rozdělení na originální a alternativní náplně.

Zjistěte typ náplně

I to je možnost, jak nakoupit správně. Základem by mělo být zjištění správného typu vaší náplně. Jak to udělat? Otevřete příslušné víko tiskárny a poté vyndejte i danou náplň. Když si ji dobře prohlédnete, najdete na ní i její typové označení. U některých výrobců to může být jenom číslo, u jiných kódové označení. Následně typ náplně vložte do vyhledání a zobrazí se vám přesně takové levné tonery Canon, které hledáte. I tudy vede cesta, jak mí stoprocentní jistotu, že nakoupíte správnou, kterou potřebujete.

Životní linka stárnoucího psa

Platýs na másle

Platýs na másle

5 hlasů
30min 1063 kJ 240 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřová žebírka v marinádě z whisky

22 hlasů
1h a 50min 1359kJ 90 Kč

Protože vepřové maso je tučné a úprava nad ohněm mu sv...

Bramborový guláš

8 hlasů
55min 282kJ 80 Kč

Bramborový guláš s houbami.

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, co dělat pro nárok na PPM?

Dobrý den,pokud na mateřskou dovolenou můžete nastoupit nejdříve 22.1.2021, pak bude rozhodným ob... Více

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více