Kameny pro pozitivní vibrace ve vašem domově

Domov je místem, kde se každý chce cítit co nejlépe. A právě tomu napomáhá působení krystalů. Který vás ochrání před negativními energiemi, vnese do obytného prostoru harmonii, štěstí i prosperitu? Jestli vám sedne některý z těchto sedmi nerostů, máte vyhráno!

Minerály a drahé kameny mají vlastnosti, které nelze nemilovat. Co se týče domova, patří k nenápadným doplňkům a ozdobám, jež vykonávají mnoho dobra. Jakého typu? Každý kus má něco do sebe!

Selenit

Selenit vyniká velmi jemnými vibracemi, zbavuje negativních energií a chrání domácí atmosféru. Těm, kdo jsou v jeho blízkosti, dodává „šťávu“, neutralizuje působení volných radikálů, odstraňuje zmatek, uklidňuje a chrání před psychickými útoky.

Černý turmalín

Černý turmalín je krásný černý krystal, který mnoho lidí používá k osobní ochraně. I on absorbuje negativní energii, takže je pro váš domov nutností. Působí především před vlivy prostředí, jako jsou geopatogenní zóny (energie ze země, která narušuje auru všeho živého), krotí žárlivost, závist i hněv. Můžete jej umístit ke vchodu do svého bytu, nebo ho nosit ve špercích.

Aventurin

Aventurin je krystal s mnoha barvami a stejně širokou škálou kvalit. Zvyšuje kreativitu, vyrovnává emoce, přináší prosperitu a pomáhá zmírnit mnoho zdravotních potíží, neboť taky zmírňuje škodlivost geopatogenních zón. Ten zelený do domu přináší pozitivní energii a štěstí.

Ametyst

Oblíbený ametyst patří k extrémně silným ochranným kamenům, který se používá pro čištění obytných prostor od elektrosmogu a negativních energií. Umístěte ho kamkoli do prostoru a ihned pocítíte změnu.

Citrín

Už při pohledu na citrín se v těle probouzí svěžest. Tenhle kámen přitahuje prosperitu, úspěch a bohatství, zvyšuje kreativitu a koncentraci. Povznáší myšlenky, podporuje sebeuvědomění, uvádí do stavu harmonie. Sluší mu to pod polštářem, na nočním stolku, ale i kdekoli na komodě.

Onyx

Onyx vyrovnává energii jin a jang, ochraňuje před negativní energií, působí proti smutku a strachu. Je něco jako osobní bodyguard, který pomáhá v náročných obdobích, posiluje sebekontrolu a je prevencí proti konfliktům.

Křišťál

Velmi zesiluje pozitivní energii, harmonizuje, léčí, chrání, podporuje moudrost. Křišťál brání všemu zlému, špatnému a negativnímu, čistí a chrání auru. Máte doma aspoň jeden?Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Můžete se těšit na příjemné chvilky se svými ratolestmi, které vám budou vyprávět své vtipné školní příhody. Nejenom, že se skvěle pobavíte, ale zároveň si také vzpomenete na svá dětská léta a eskapády, které... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

940 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
48 Příspěvků
Poslední příspěvek 29.9.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat