Komentáře k článku

Soňa 09.06.2019

No, myslím, že i výchova má něco do sebe. Děcku musíte říct, že má pustit sednou tamhle tu starou paní. Tomu čtyřletému to obvykle samo nenapadne. Zvláště tehdy ne, když celá tramvaj zůstane sedět. Ovšem v momentě, kdy děcko vycítí, že je cosi špatně, jde celá výchova do háje. Můj otec byl rasista jak prase. Táta mých dětí je Vietnamec. Nesnášel bytostně vše odlišné. Můj nejlepší kámoš je gay. Jen on měl vždy pravdu. Zhruba v deseti letech jsem v podstatě přestala vnímat, když on začal mluvit.

Agáta 07.06.2019

Děti se nevychovávají,dětem se jde dobrým příkladem rodičů a učitelů a dalších dospělích.

nea 07.06.2019

.....takže vychovávat děti nemá cenu, škoda se namáhat, ať si rostou jak chtějí a výsledek bude stejný....... větší hloupost jsem od vás paní autorko ještě nečetla, přestaňte hledat a číst pochybné články od pochybných vědců a raději zapojte rozum

Pavel Vohnout 07.06.2019

Trochu se obávám, že tenhle páně profesorův názor je "politicky nekorektní". Vždyť dělit lidi podle inteligence a genové vybavenosti je přeci rasismus, nebo ne ? Každopádně, ať tak nebo onak, rodiče by svým dětem měli číst. Měli by s nimi trávit čas a ne jen strčit mobáč do ruky a hrej si, tu máš kohouta.

xxkouckaxx 07.06.2019

svoje děti hlavně miluji , respektuji , ale odsud - posud , pořád velím já :-p

Siraellen 06.06.2019

každý jsme nějaký

Jarek 06.06.2019

Publikace výzkumů tohoto typu je dost velké riziko Příští článek bude o tom, že profesora zlynčoval dav zfanatizovaných sluníčkářů, kteří tvrdí, že i africký syn pasáků koz může být doktor nebo atomový vědec v Evropě.

ovace 06.06.2019

vychovávám děti podle sebe

Barbora 06.06.2019

Naprosto a zcela souhlasím a jsem ráda, že je článek s tímto sdělením publikován.

YaYa 06.06.2019

Hodně zavádějící a nic nevysvětlující článek.

helus 06.06.2019

Myslela jsem si pravý opak.

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat