Svatební dary, které jdou nejvíce na odbyt

Trápíte se otázkou, jaký vymyslet svatební dar? S tím vám můžeme poradit! Známe totiž ty svatební dary, které se darují nejčastěji.

Vymyslet perfektní svatební dárek není vůbec lehký úkol. Nakonec každý by chtěl dát něco jedinečného a zároveň užitečného. Zabalit krásně peníze je sice možnost, ale rozhodně ji nelze považovat za něco osobního.

Webová stránka „Zola“ sestavila žebříček stovky nejoblíbenějších dárků, který by vás mohl inspirovat. Údaje v ní pocházejí z anket a seznamu přání, která vytvořily samy svatební páry. A přitom vzniklo několik překvapení. A jaký výrobek to vyhrál?

TOP 100 svatebních dárků

Nejoblíbenější dárky jsou ty, které využijete v kuchyni. A to by asi málokdo z vás čekal! Úplně na vrcholu tak stojí výbava pro všechny fanoušky pečení. Překvapením také bylo, že na seznamu přání se velmi často objevovaly kvalitní pánve.

Mezi dalšími oblíbenými dárky k uzavření sňatku je – vaflovač. Ale i další kuchyňské potřeby první desítky obsadily téměř výhradně – smoothie-maker, kávovar, sklenice na víno, příbory nebo ruční vysavač.

Chcete něco zajímavějšího?

Pokud se vám uvedené dárky zdají trochu nudné a stále dost neosobní, můžete sáhnout i po něčem trochu zajímavějším. Co třeba vymyslet osobní jídelníček, nebo dokonce kuchařku s recepty na míru? Oblíbené jsou také dárkové poukazy – do různých obchodů, ale i na zážitky nebo zájezdy.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
99 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
56 Příspěvků
Poslední příspěvek 11.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat