Diskuse na téma Kam na gynekologii v Praze?

Zdravím! Hledám novou gynekoložku v Praze a koukám po nějakých aktuálních doporučeních... Všimla jsem si, že ne všude nabírají a někde je potřeba doporučení gynekologovi od stávající pacientky. Chodila jsem ke gynekologovi na Vinohradech a nebyla jsem spokojená. Další nemocnici už nikdy! Nejvíce by mi vyhovovalo něco v centru, ale není to podmínka. Byla bych ráda za jakékoli informace ;-)

Nata89 13.07.2016

Ahoj :-) naprosto tě chápu, sice jsem na gyndě na Vinohradech nikdy nebyla, ale vím, jak to tam vypadá... Mohla bych ti doporučit MUDr. Kosovou, která ordinuje na Praze 1 - http://www.gyncare.cz/mudr-tereza-kosova/ . Je to soukromá gynekologie a klidně ti můžu dát kontakt přímo na ní. Mají to tam moc hezky vybavené, je to jen malá ordinace a žádné dlouhé hodiny čekání. Podívej se na ceník a zvaž to, podle mě to za to stojí. Navíc se neplatí úplně za všechno...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:27
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:11
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat