Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Volby 2017

Danushka 03. 09. 2017

Ahoj :) Mám dotaz… Poměrně za nedlouho budou volby… Zajímalo by mě, koho budete volit… Já jsem vždycky volila soc.dem., ale vzhledem k tomu, co se toto období dělo, zž můj hlas ztratili… Teď přemýšlím, komu svůj hlas dám… Uvažuji nad lidovci. Jak jste na tom vy?

Neregistrovaná/ý - Krista

15.10.2017

dobrý den,mám otázku na všechny mladé lidi?-můžete jsi dovolit podnikat jako živnostník,nebo si přejete chodit do fabriky,sedět za kasou atd.,moc možnosti není,proč nepomáhat začínajícím živnostníkům?,myslím,že v Česku jsou lidé pracovití,ale mají obavy s podnikání-nejsou vytvořeny podmínky,ba naopak- volím ODS.

Neregistrovaná/ý - Rachel

01.10.2017

Taky tak… Ale u mě to není žádná novinka, já lidovce volím, co chodím k volbám…

Neregistrovaná/ý - Daruna

30.09.2017

To se ani nedivím je to akorát ostuda pro náš stát

Neregistrovaná/ý - Simona

30.09.2017

Stačí se podívat tady a mít trošičku přehled www.kdu.cz/temata/rodina-predevsim/prosadili-jsme

Neregistrovaná/ý - Alena

30.09.2017

a na to jste přišla jak ?

30.09.2017

Alena: a ještě k tomu slibování… lidovci jako jedni z mála dodržují to, co slíbí .. O čemž svědčí 80% splněných závazků

Neregistrovaná/ý - Fanyna

30.09.2017

no nazdar … jestli takhle uvažuje víc lidí, tak mám strach, kdo ty volby zase vyhraje … v tomto případě bude lepší, když volit nepůjdete

Neregistrovaná/ý - Alena

30.09.2017

a proč zrovna je ? Všechny strany slibují a nic neplní, takže je jedno komu ten hlas dám

30.09.2017

po nastudování programů všech stran jsem usoudila, že letos podpořím taky lidovce

Neregistrovaná/ý - Ajka

29.09.2017

Mohu se prosím zeptat na naázory, proč volíte lidovce? Taky o nich uvažuji, ale nikdy jsem je nevolila, tak bych ráda pronikla i do vašich důvodů :)

Neregistrovaná/ý - Risesa

28.09.2017

lidovci jsou zrádci herman na srazu sudeťáků ,lezou jim do.... jedině SPD , myslete na své děti !!!!

Neregistrovaná/ý - Erika

28.09.2017

No, ne, to je jasný… Socani už svůj boj prohráli… Měli tolik šancí, které tohle volební období totálně pohřbili… Jinak za mě volím lidovce - http://www.kdu.cz

Karla22

26.09.2017

Ok jdu na to kouknout a pročíst si to,díky

Karla22

26.09.2017

Tanita | 26.09.2017
Já asi budu volit lidovce. Mají ve sve straně same sympaticke lidi a hlavně vybornej program.

Jestli podporujou mladé rodiny s dětmi tak není co řešit.

Tanita

26.09.2017

Já asi budu volit lidovce. Mají ve sve straně same sympaticke lidi a hlavně vybornej program.

Karla22

26.09.2017

Ahoj holky já stále váhám koho volit,přijde mi,že si člověk stejně nevybere.

Neregistrovaná/ý - Limonka

21.09.2017

Musím říct, že i já o nich letos uvažuji, hlavně kvůli tomu, že jsou pro rodinu - http://www.kdu.cz/temata/rodina-predevsim/prosadili-jsme

Neregistrovaná/ý - Anita

20.09.2017

Ahoj všem :) Já letos lidovce budu volit na sto pro :) Už jsem volila v minulých volbách a také je volím na komunální úrovni, co si pamatuji. Jsou tam slušní lidé a co víc, plní své sliby. Vždyť za minulé volební období už splnili 80% svých závazků!

Neregistrovaná/ý - Alena

05.09.2017

Letos dost reálně uvažuji o lidovcích... Jak to vidíte vy?

Neregistrovaná/ý - Eliška

04.09.2017

Ahoj, já jsem na tom dost podobně. Nad lidovci uvažuji už delší dobu... Napřed jsem se k nim přikláněla hlavně z toho důvodu, že se mi strana jeví jako seriózní a teď mě oslovil i jejich program... - http://www.kdu.cz/getattachment/f3c301fb-b96a-4915-87e4-6ad5713164a3/Volebni-program-2017-2021.aspx Nehledě na to, že jsem vždy volila na komunální úrovni. Co ty, proč nad nimi uvažuješ?

TESTOVÁNÍ: Bzenecké octy na salát i domácí dresink

Kuře Giouvetsi

Kuře Giouvetsi

14 hlasů
1h a 10min 416 kJ 165 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Mořský vlk s hroznovým vínem

7 hlasů
40min 533kJ 240 Kč

Jemné rybí maso s hroznovým vínem.

Guláš z hovězí svíčkové s těstovinou

20 hlasů
45min 591kJ 280 Kč

Vynikající hovězí guláš s těstovinou a hráškem.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více