Diskuse na téma Zahrádka na balkoně

17. 01. 2021 | Zahrada a květiny

Nemáme zahradu, jenom menší balkon, chtěla bych si tam udělat malou zahrádku na bylinky a další květinky, budu ráda za tipy, jak to uspořádat aby se mi jich tam vešlo co nejvíc a vypadalo to dobře. Předem díky :)

Tichavka 25.02.2024

To je podle mě krásný nápad :) já jsem si pořídila drobné kovové stolky - hodí se na květináče, minibar, truhlíky s bylinkami, prostě si to člověk zařídí podle svého a za volit něco, co je spíše do výšky, ať nezabíjíte prostor. :)

Bety-tyna 31.01.2022

Já teď objevila eshop LaHome, mají tam krásný dekorace :-)

Anička S. 05.11.2021

My máme větší balkón a docela jsme si tam přes léto naseděli, a dost jsme se tam i nagrilovali, což mě inspirovalo tady https://www.facebook.com/Institut-zdrav%C3%A9ho-bydlen%C3%AD-104183574820392/photos/312827770622637/, hezky o tom mluvili, tak jsme to uskutečnili taky. Jinak my máme v truhlíky na jedné straně balkónu a ty truhlíky pak jsou i z venku toho balkónu, takže to na sebe navazuje a dělá to pak docela hezkou džungli, což já ráda.

Majki636 03.11.2021

Myslíte, že si můžu dát na balkon i umělou květinu ? Popřípadě jaký druh se na balkón hodí ?

Simona 27.08.2021

Já používám tohle https://www.vheco.cz/e-shop/prostredek-na-osetreni-ovoce-zeleniny-a-kvetin-3-l_14/ je to ekologický přípravek takže žádný sajrajty co používají velkopěstitelé. Používám na rostlinky i potom na sklizenou zeleninu, která mi díky tomu vydrží dlouho uskladněná a nezačne hnít.

Laura Simona 28.08.2021

Aha to vypadá dobře, to stačí jenom postříkat?

Simona Simona 30.08.2021

Jojo jenom postříkáš a necháš zaschnout.

Laura Simona 01.09.2021

Super moc děkuju za radu :)

Simona Simona 22.09.2021

Za málo, myslím že budeš spokojená já na to nedám dopustit.

Nika 19.08.2021

Máme na terase zeleninovou zahrádku a bojuju s tím že se mi tam dělají hodně plísně. Nevím ale co s tím protože nechci používat žádnou chemii, proto pěstujeme doma. Máte nějaké tipy?

Lenča Nika 22.08.2021

To mi taky dělá :-/ jestli víte jak na to tak prosím poraďte

LaMona Nika 27.08.2021

zkus ocet, možná zabere

LaMona 19.08.2021

Využila bych třeba staré palety, vypadá to hezky na těch balkonech a v tom bylinky.

Kiska 22.01.2021

Já mám tyhle truhlíky https://www.idea-dum-zahrada.cz/index-idea-Kvetinace_a_truhliky_Kvetinova_sestava_5_truhliku_Brick-nav-det-m1-12-m2-59-id-3588.htm dají se poskládat úplně jak chcete a mají automatický zavlažovací systém, takže nemusím zalívat po jednom a vydrží i mráz. Já z nich mám udělanou takovou jakoby oddělovací stěnu na terasu a vypadá to krásně. Myslím, že i na ten balkón by vám to mohlo vyhovovat, protože si to můžete fakt poskládat jak chcete.

Laura Kiska 24.01.2021

Noo ta sestava truhlíků se mi fakt líbí, to by mi na balkon hezky pasovalo, díky moc za tip...

Kiska Kiska 25.01.2021

Není zač, tak hlavně ať se to podaří tak jak si představuješ.

Laura Kiska 19.02.2021

Tak včera bylo konečně hezky, tak jsem to zkoušela napasovat na balkón a hodí se mi to tam perfektně, těším se až budu sázet...

Kiska Kiska 24.02.2021

To jsem ráda, že jsi spokojená. Taky o víkendu plánuju začít dávat terasu nějako dokupy když konečně začíná být hezky.

Laura 21.01.2021

Nad tím už nějakou dobu taky uvažuju, zatím jsem to ale taky nevymyslela, tak taky ocením vaše nápady jako inspiraci...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat