Diskuse na téma Problémy s únikem moči

Kdo to zná, prosím o sdílení zkušeností jak s tím fungujete, jaké inkontinenční pomůcky používáte?

Monika 31.05.2021

Každý den nosím urologické vložky, už jsem si na to zvykla

Klára 31.05.2021

Já mám na předpis pomůcky seni

Dita 27.05.2021

Já si v drogérii kupuju Bella control discreet a jsem fakt spokojená

Mája Dita 29.05.2021

Ty si taky kupuju

miška4 21.02.2021

Vybrala jsem si nakonec vložky Seni lady, ptala jsem se na tuhle značku v lékárně a měli je takže jsem je rovnou koupila a opravdu mi vyhovují, tak jsem ráda, nakonec to není tak hrozné když se nemusím bát, že si toho někdo všimne.

Jitka 19.02.2021

Tak jsem zkusila ty kalhotky a jsou suprový, jsou opravdu pohodlný a diskrétní. Moc díky za dobrou radu.

miška4 17.02.2021

Ty vypadají dobře, zkusím je. Děkuju za tip.

Dianadia miška4 18.02.2021

Nemáš zač, jsem fakt ráda, že jsem je objevila, protože mi to všechno tohle hodně ulehčilo.

Dianadia 10.02.2021

Já nosím tyhle urologické kalhotky http://www.care4you.cz/qx21/natahovaci-kalhotky je to jako mít na sobě klasické kalhotky, nejsou vidět, nešustí, nic nepropustí, ani zápach takže můžu normálně fungovat i sportovat.

miška4 26.01.2021

Mám s tím teď taky problémy po porodu, dá se s tím fungovat jako předtím? Sportovat, být mezi lidma...?

Jitka 26.01.2021

Jsem na tom stejně, budu ráda když poradíte spolehlivé vložky/kalhotky pro aktivního člověka, které budou diskrétní a spolehlivé


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:40
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:39

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat