Diskuse na téma Čím ošetřit poraněnou kůži ?

Nemáte zkušenost s nějakým přípravkem, co je určený na domácí ošetření poranění kůže a aspoň trošku tlumí bolest ?

Alizee 01.09.2023

Mně se osvědčila pryskyřicová mastička Abilar, je výborná na všechny drobnější poranění včetně popálenin. Všechno se po ní rychle hojí, nosím ji s sebou na každou dovču.

Kikina Alizee 23.10.2023

Tak jsem ji zkusila a vážně účinkuje skvěle, všechno se rychle zacelí a hojí bez problému, díky za super tip :-)

Lenka 28.06.2021

Když ho máte vyzkoušený, tak neštípe na té poraněné kůži ?

Jitka 29.05.2021

Nevím o jaké poranění přesně jde, ale zkus se podávat tady na ty stránky www.hemacut.cz jestli tam je něco z toho na co ten přípravek potřebuješ.

Jarus Jitka 01.06.2021

Aha, tak to vypadá velice dobře. Máš s ním zkušenost ?

Jitka Jitka 01.06.2021

Ano mám, hemacut sprej jsem koupila v lékárně když si manželnepěkně popálil ruku o gril. Taky to pro mě byla novinka když mi ho magistra dala, protože jsem používala konkrétně na popálení klže úplně něco jiného, ale tady je rozdíl v tom, že i urychluje hojení.

Jarus Jitka 24.06.2021

Na co všechno je tady ten sprej určený ?

Jitka Jitka 25.06.2021

Když se podíváš přímo na stránky hemacut spreje, tak to tam mají vypsané. Je jak na odřeniny, řezné rány, tak i na popáleniny. Urychluje hojení, tlumí bolest a má spoustu dalších benefitů, jako třeba, že se dá použít i pro děti.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat