Diskuse na téma Suchá pokožka

Nemáte někdo zkušenost s touhle kosmetikou https://www.care4you.cz/qx42/kosmetika-seni-care na suchou pokožku? Četla jsem že urea je na to nejlepší a oni mají právě i kosmetiku s ureou, tak jestli to opravdu pomáhá?

Danka 12.07.2023

Na suchou pokožku používám olejíček od Utrekram. Kupuji si na MilujuBio, protože tam mají více bio kosmetiky, olejíček je ale skvělý nezůstává po něm mastná pokožka, hydratuje, moc hezky jemně voní a pokožka je po něm krásná. Na sluníčku velmi vynikne. :)

Katka Danka 17.07.2023

Jaký olejíček prosím Vás? Utrekram neznám, ale krémů jsem vyzkoušela už stovky a stejně se loupu jak had, piju hodně, ale pokožku mám stále vysušenou. :(

Danka Danka 26.07.2023

Olejíček tento https://www.milujubio.cz/urtekram-telovy-olej-jemny-zazvor-100-ml-bio, Utrekram je bio kosmetika, přírodní. Mám ji velmi ráda, celkově jsem pro olejíčky namísto krémů, mám pocit že více hydratují.

Helena P. 15.12.2022

Já veškerou kosmetiku beru z www.notino.cz, mají tam obrovský výběr a vyzvednu to vždy osobně na pobočce a dostanu vzorky zdarma, takže super

Amber Helena P. 22.01.2023

a máte tam něco vyzkoušeného? Že se to třeba opravdu o hodně víc vyplatí vzít tam?

Vivi Helena P. 21.02.2023

souhlasím, navíc často mají i slevy, takže když si to člověk hlídá, tak opravdu sežene za dobré peníze

Verča2 31.07.2021

Močovina (urea) je na tohle fakt výborná

Saša 26.07.2021

Já mám emulzi seni care s ureou, doporučili mi ji v lékárně a je výborná. Mám po ní pokožku krásně hydratovanou a vláčnou, celou jakoby zregenerovanou.

anastaziaa Saša 27.07.2021

To zní super, děkuju za reakci.

Saša Saša 29.07.2021

Není za co, já si ji fakt chválím tak snad ti taky pomůže.

Laura 12.07.2021

Taky mám problém se suchou pokožkou, trpěla jsem hodně i na lišeje, teď už to mám naštěstí lepší ale pořád se mi kůže hrozně vysušuje a běžný tělový mlíka na moji přeschlou kůži nestačí.

anastaziaa Laura 18.07.2021

Mně právě taky ne, tak mě zaujalo tohle


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat