Diskuse na téma Doplňky stravy

Co teď užíváte za doplňky stravy? Sdílejte prosím zkušenosti co se vám osvědčilo. Děkuju :)

Eliška 29.09.2023

Ahoj, loni mi děti přinesl domů nějakého bacila, kterým jsme se postupně nakazili všichni a rodinu to vyřadilo na víc než měsíc. jako prevenci dávám dětem Vibovit a pro sebe a manžela jsem pořídila na imunitu Wecare. Manžel mi nechce jíst tobolky, tak jsem objednala sáčky, které se ve vodě rozpustí. Zatím nebrble a pravidelně užívá. S dětmi problém není, je to ve formě želé medvídků, tak ty se na to těší.

Hanka 30.10.2022

Užívám akorát doplněk a imunitu, a to zcela přírodní, abych zbytečně nezatěžovala organismus.

Pavla Hanka 09.11.2022

Mohla bych vědět co přesně užíváš? Taky bych chtěla zkusit něco přírodního, protože chemie jsem do sebe dostala až, až a myslím si, že by bylo dobré si to tělo trochu pročistit.

Karol 29.08.2022

Ahoj, snažila jsem se ten produkt najít a mám dotaz... To je prosím tento https://www.topvet.cz/doplnky-stravy/bylinne-extrakty-tobolky/60996-sleepgreen? Našla jsem ho správně?

Amanda Karol 02.10.2022

Ahoj, na zlepšení kvality spánku a odbourání potíží s usínáním je tento přírodní doplněk nejlepší. Zkusila jsem toho opravdu hodně, ale tento jediný mi na moje problémy pomohl.

Karol Karol 04.10.2022

Ahoj, já jsem to měla stejně. Taky jsem toho zkusila opravdu hodně a nic mo jako. Maximálně nějaká krátkodobá úlevy, ale brát pořád prášky, to se prostě nedá :( Ten migreen jsem si koupila a musím říct, že jsem moc spokojená.

Venda Karol 28.10.2022

No, holky, tak tento doplněk mě teda zaujal opravdu hodně. Já s tím spánkem bojuju fakt hodně. Nejde mi usnout a když už, tak spánek stejně za moc nestojí. Tak ten sleepgreen zkusím a uvidím. Jak se užívá?

Kamila Karol 02.11.2022

No, koukala ses na ten web topvet? Tam mají uvedené jednak složení a jednak i účinek, který souvisí s tím užíváním :)

Alena 30.07.2022

Jediné co užívám je sleepgreen, s tím, že jsem si ho teda primárně kupovala na problémy se spánkem, ale celkově jsem díky němu ve větší psychické pohodě.

Sandra Alena 31.07.2022

To je lék nebo nějaký doplněk? Hledám něco s co nejšetrnějším složením a hlavně nenávykové.

Iris Alena 26.08.2022

Ten sleepgreen je super, protože je to přírodní produkt, takže právě navykový není. Proto jsem ho zvolila i já. Takže ho s klidem můžeš koupit.

Dita Alena 02.12.2022

Holky, po jaké době jste pociťovaly úlevu od té doby, co jste ten sleepgreen začaly užívat?

Kajka 01.12.2021

Já teď užívám hořčík, v téhle době plné stresu je to podle mě opravdu potřeba

Kristýna 30.11.2021

Taky budu ráda za vaše zkušenosti


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:40
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:39

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat