Diskuse na téma Lupy a mastné vlasy

Byl jste někdo na Clinical Hair & Health? Mám problém s lupy a mastnými vlasy, už hodně dlouho a už si opravdu nevím rady a našla jsem tuhle kliniku tak by mě zajímaly vaše zkušenosti.

Viki5 26.05.2023

Mně se nejen dělají lupy ale hlavně mě opravu hodně svědí kůže na hlavě, někdy je to až nesnesitelný. Zkoušela jsem nějaké hydratační šampony, ale nic moc :-(

anastaziaa Viki5 29.05.2023

A AbiCare šampon jsi zkoušela? Mě taky hodně svědila pokožka hlavy, dělaly se mi i trochu lupy ale nijak extrémně. Ale tenhle šampon mě zbavil obojího, tak ho vyzkoušej, dá se normálně koupit v lékárně :-)

Viki5 Viki5 30.05.2023

Ne tak ten jsem ještě nezkusila, tak se na něj zajdu zeptat. Jestli mě zbaví aspoň toho svědění tak budu úplně spoko :D díky moc :)

Alizee 31.03.2023

Tak koukněte na clinicalhair.cz specializují se na tyhle problémy a mně moc pomohli.

Cecilka Alizee 30.07.2023

A jak to tam řešili? Koukám, že tam dělají vyšetření vlasové pokožky o tom jsem už něco slyšela…pomáhá to?

Alizee Alizee 30.08.2023

Ano, udělají ti trichologické vyšetření aby zjisitli příčinu problému a díky tomu to můžou efektivně řešit, přečti si o tom vyšetření na jejich stránkách https://www.clinicalhair.cz/trichologicke-vysetreni/

Kikina 30.03.2023

Já s tím mám problémy už dlouho. Co já vyzkoušela přípravků a nic :-/

Majka 28.03.2023

Nechci zakládat znovu diskuzi tak se jenom připojím…budu taky ráda za vaše zkušenosti, děkuju :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat