Diskuse na téma Kdy podat Nurofen?

Můj syn má 2,5 let a má vysoké horečky, dala jsem mu Nurofen sirup, teplota klesla po chvilce. Jenže za 5 hodin zase stoupla. Mám Nurofen, který je od 2 let a smí se podávat po 8 hodinách. Vím, že mu nejvíce pomáhá a teď nevím, jestli mu ho mám dát dřív než za 8 hodin, aby se netrápil? Poradíte? Díky

Katty 02.07.2017

Tak, od té doby, co mi v lékárně doporučili na horečku brufe sirup, nepoužíváme doma nic jiného. Tento sirup vždy rychle zabere a malá je po něm za chvíli klidná. https://www.zbozi.cz/vyrobek/brufen-sirup-100-ml/

Helenka Katty 18.08.2017

Kolik stojí? A snáší se dobře? Děkuji.

Anka Helenka 27.09.2017

Ano, sníší se velmi dobře... Co je ale velmi důležité je to, že zabírá, a to velmi rychle!

Andrea Anka 23.11.2017

No, mě přijde jako takový nejšetnější... Taky ho kupujeme a máme doma, když je třeba...

Štěpa 26.10.2012

pokud teplota vyšplhá nad 38po odečtu. pokud trvá, střídat po čtyřech hodinách s dalším lékem, když ne, po šesti až osmi hodinách podat ten samý

Klara 17.10.2012

Me dr. rikala, ze se mize stridat Nurofen a Panadol po 3hodinach, pokud teplota neklesne, tak zabali a chladit a hlidat rucicky, jakmile jsou rucicky studene, tak led na klicni kosti a do cisel.

saša Klara 18.10.2012

teda o klíčních kostech slyším porvé... a ty zábaly dáváš i s nurofenem?

Martina saša 30.10.2012

Ahoj, teď tady čtu o těch klíčních kostech, funguje to? zatím jsem slyšela spíš třísla a celkové zábaly.. to jsou mi novinky :-)

saša Martina 02.11.2012

aha, tak ono asi na těch klíčních kostech něco bude. říkala jsem to babičce a ona to prý na mámu aplikovala běžně. holt,staré babské rady nad zlato:-)

Lenka 10.10.2012

taky začínám vždy nurofenem, mám s ním výbornou zkušenost. má rychlý nástup a déle vydrží. navíc třeba panadolu se dává na množství strašn moc a malá mi to pak blinká

Marta Lenka 12.10.2012

to je fakt s tím panadolem, ale mým dětem nikdy nechutnal, takže už jsem ho podruhé nekupovala. možná to bylo fakt tím množstvím, ale to mi asi nedošlo:-/

Marta Marta 15.10.2012

mě hlavně baví to jejich dávkování, díky té dávkovačce je to fakt legrace a dokonce i v noci mi to malá spolkne bez diskuzí...

Renata Marta 16.10.2012

mě ta dávkovačka spíš uklidňuje v tom, že jsem si jistá množstvím. u úplného miminka je myslím důležité dodržovat dávkování, abych mu zbytečně nezatěžovala organismus tak brzo

Haňule Renata 17.10.2012

pořád je lepší trocha účinné chemie, než dlouhé trápení a následné vysílení. nemám nic proti přírodní medicíně, ale buďme rádi, že si můžeme pomoci valitními léky

Sarky 09.10.2012

Ahoj, já dávám při teplotách synovi Nurofen, který je od 0 do 3 let, zabírá výborně a dávám mu ho po 6 hodinách, pokud se teplota vrátí. Pokud se vrátí dříve než po 6 hod, dávám mu Paralen čípek, dá se to kombinovat :-)

Marta 09.10.2012

Ahoj holky, já jsem měla podobný problém, tak jsem zkusila vystřídat účinné látky (tedy ibuprofen s paracetamolem) a paralen nám vždy zabral jen na chvíli a horečku sráží minimálně. snažila jsem se teda spíš vydržet co nejdéle a pak dala znovu Nurofen, který nám zabírá spolehlivě.

Zuza 03.04.2012

Emily, vim, ze nekteri lekari radi stridat leky, ale fakt jenom v nejnutnejsim pripade. Ja mam to stesti, ze jsem to zatim delat nemusela, detem Nurofen zabral a tepltoa se nevratila. Jinak nekdo rika, ze muszes stridat po 3, nekdo az po 4 hodinach napriklad Nurofen a Paralen. Ale porad se s lekarkou.

Emily Zuza 05.04.2012

Zkoušela jsem chladit třísla a čelo, jak jsem někde četla a také koupel. Trošku to pomohlo a dala jsem mu další Nurofen po 8 hodinách. Pak už to bylo lepší. Doktorka říkala, že mám dát jiný lék, kde je jiná látka - Paralen nebo Panadol po 3-4 hodinách, v případě, že teplota neklesne. No příště ten Paralen dám.

Zuza Emily 05.04.2012

jo a jeste jsem slysela ze je napriklad dobre dat Nurofenovy sirup do bezove stavy a to pry taky pomaha na horecku.

Stela Zuza 20.04.2013

Když měla naše dvouletá dcera angínu a měla vysoké horečky, střídali jsme nurofen čípek s paralenovým po třech hodinách. Tak nám to doporučili na pohotovosti. Každý má jinou účinnou látku a tak nemůže dojít k předávkování. Dělala jsem i tvarohové zábaly na nožičky.

Ella Stela 14.04.2014

Já mám dobrou zkušenost s Nurofenem se sirupem,ještě se mi nestalo,že bych musela s něčím střídat,vždycky nám do hodiny teploty klesly....


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat