Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vaginální mykóza

Nika29 20. 07. 2013

Zdravím holky. Máte některá zkušenosti s vaginální mykózou? Včera mi začala nepříjemné svědění, pálení a nevím co na to pořádně vzít. Chtěla bych to zkusit vyléčit doma než hnedka utíkat k doktorce. Jaké s tím máte zkušenosti a co vám na to hlavně pomohlo??

Neregistrovaná/ý - Zdenka

21. 6. 2017

Jaj, utíkej hned do lékárný! Kup si Enzymax V - https://www.lekarna.cz/enzymax-v-60-kapsli/ Zabere, pomuze, ulevi :)

Neregistrovaná/ý - janika

28. 5. 2017

Jak tak sleduji diskuzi, tak jsem si ho taky objednala na www.salutempharma.cz, protože taktéž trpím opakujícími se vaginálními mykózami.

Neregistrovaná/ý - hanicaa

26. 5. 2017

Děkuji za tip, po různých přírodních kůrách a intimních gelech apod. se to nějak zklidnilo, ale pak se problém vrátil a zase znovu a znovu. Hned jsem si enzymax v objednala a jsem zvědavá jestli bude opravdu fungovat.

Neregistrovaná/ý - Silva

25. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - ratka | 24. 5. 2017
Využívala jsem celé balení, problémy úplně ustoupily. Teď doufám, že se nevrátí.

Taky můžu enzymax V. doporučit, já si ho vybírala podle recenzí na internetu a udělala jsem dobře, protože mi opravdu pomohl a jsem ráda, že jsem se zbavila jak výtoku, tak nošení intimek.

Neregistrovaná/ý - ratka

24. 5. 2017

Využívala jsem celé balení, problémy úplně ustoupily. Teď doufám, že se nevrátí.

Neregistrovaná/ý - milinka

22. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - ratka | 19. 5. 2017
Na doporučení lékaře jsem si objednala Enzymax V, trpím vaginálními mykózami které se často opakují.

A už jste ho začala užívat?Já mám stejné problémy, tk jsem si ho objednala na www.enzymax.cz a začala jsem hned s užíváním.

Neregistrovaná/ý - ratka

19. 5. 2017

Na doporučení lékaře jsem si objednala Enzymax V, trpím vaginálními mykózami které se často opakují.

Neregistrovaná/ý - Jana

8. 4. 2017

mně na to pomáhají intimní mycí gely :)

Neregistrovaná/ý - Anička

2. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Nika | 18. 5. 2016
Ahoj Aničko co je to ta Moringa, to je nějaká bylinka?

Moringa je strom se silnými a detoxikačními účinky, léčí tak že vyčstí tělo odvšeho co v něm namá být

26. 6. 2016

Zhruba před čtyřmi měsíci jsem sem psala, že jsem opakovanou mykózu léčila také pomocí wobenzymu. Brala jsem jej tři měsíce (od prosince do února) a stále jsem v pořádku, dokonce už ani ty výplachy Rosalginem nepodstupuji každý týden.

Bety-tyna

19. 5. 2016

Ono je právě potřeba po tom přeléčení tu rovnováhu obnovit jinak se to pořád dokola vrací, nejlepší je ten Vagiferm používat rovnou i po antibiotikách aby se ta infekce ani neudělala

Neregistrovaná/ý - Nika

18. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Anička | 15. 4. 2016
Ahoj já jsem zkusila na radu Moringu. Je to jakýsi stom co má jedinečné čístící schopnosti. Na vaginální mykozy sem trpěla každý měsíc. po kapsličkách se to začalo ubývat a byly čímdál slabší. teď už je nemám vůbec.

Ahoj Aničko co je to ta Moringa, to je nějaká bylinka?

Neregistrovaná/ý - Nela

27. 4. 2016

Taky s tím mám teď problém, udělalo se mi to po antibiotikách…takže to možná je jenom kvůli narušení té rovnováhy…zkusím si až to přeléčím taky koupit ten Vagiferm když ho doporučujete nechci aby se mi to vracelo

Bety-tyna

26. 4. 2016

Mně se infekce pořád vracely, potom mi v lékárně doporučili Vagiferm na obnovení rovnováhy vaginální mikroflóry a teď mám už přes půl roku pokoj…

15. 4. 2016

Ahoj já jsem zkusila na radu Moringu. Je to jakýsi stom co má jedinečné čístící schopnosti. Na vaginální mykozy sem trpěla každý měsíc. po kapsličkách se to začalo ubývat a byly čímdál slabší. teď už je nemám vůbec.

Neregistrovaná/ý - Linda

15. 4. 2016

Trpela jsem na vsechno možné...jednu dobu jsem mela nekolik antibiotik a to pak bylo trápení. V lékárne mi paní lékarnice doporučila doplnky stravy s mléčnými bakteriemi, zkusila jsem a fakt pomohly po case. Ale více povídaní si precti sama, jestli te to láká http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_12/

Neregistrovaná/ý - miška

14. 4. 2016

Ahojky, doporučuji Intime od cannadermu Mě to moc pomohlo od mykóz a při pravidelném používání už žádné další ani nemám

Neregistrovaná/ý - Nikola

12. 4. 2016

Na jakoukoli mykozu pomáhá koloidní stríbro. osobní zkušenost mám z AgH2O- mají i web, kde mají informace, kus si to procíst http://www.agh2o.cz/

Neregistrovaná/ý - Anna

13. 2. 2015

Wobenzym jsem teď brala tři měsíce, tak uvidíme, jak to pomohlo. Zatím jsem dobrá, ale preventivně si dělám jednou do týdne výplachy Rosalginem, abych udržovala správné pH. Na dietu už jsem si z předchozích let natolik zvykla, že ani svůj jídelníček nemíním měnit zpět na tradičně-český:)

Neregistrovaná/ý - Janina

25. 11. 2014

Neregistrovaná/ý - Gábina | 17. 10. 2014
S vaginální mykózou mám největší problémy vždy v zimě a v létě. V poslední době mi velmi pomohl wobenzym v kombinaci s gyno-pevarylem (akorát si teď nejsem jistá, jestli již není na předpis). Základem úspěchu je však samozřejmě bavlněné prádlo a žádné sladkosti.

Omezila jsem bílé pečivo a používám gel v kombinaci s Wobenzymem zatím s dobrým výsledkem.

TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte s námi službu HoppyGo

Rajčata v těstíčku

Rajčata v těstíčku

10 hlasů
35min 733 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součást kosmetické výbavy

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součás...

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chmelený cider od Táty!

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chm...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky collallocu

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky col...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který nebudete chtít dát z ruky

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který neb...

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadit do dětského jídelníčku

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadi...

Tip na oběd

Králík na bazalce

6 hlasů
1h a 25min 537kJ 210 Kč

Kdo má rád králíka, určitě si pochutná.

Asijská pikantní nudlová polévka s houbami

13 hlasů
1h a 5min 172kJ 90 Kč

Sytý vývar s rýžovými nudlemi a houbami.

Poradny

Je nějak omezena práce na dohodu o pracovní činnosti?

Dobrý den, co se týče počtu hodin, práce na DPČ je omezena na maximálně 20 hodin týdně, výše výd... Více

Mohu při MD a RD pracovat pro zaměstnavatele na DPP?

Dobrý den, co se týče přivýdělku, záleží také na tom, zda jste opravdu stále ještě na mateřské d... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc...

Více