Diskuse na téma Optika měření zraku - zkušenosti

Ahoj holky, podstoupily jste některá měření zraku v optice? Ptám se, protože jsem viděla, že Grandoptical měří teď zadarmo a já jsem vždy chodila jen k očaři, tak nevím, co od vyšetření v optice očekávat a jestli se to vyplatí a nebude to tam nepřesné. No a hlavně by se mi to hodilo časově po práci.

13Markéta 12.12.2023

@Sisima Tak to budu sledovat, snad něco brzy naběhne. I tak bych chtěla nový brýle, tak počkám na nějaký lednový výprodeje a zajdu si tam najednou.

13Markéta 15.11.2023

Taky jsem chtěla v říjnu na měření u nás na Chodově, chodím tam pravidelně. Ale teď jsem si toho všimla pozdě a už nebyl žádný termín. Budu muset počkat na jaro, nebo kdy nějaká ta akce zas bude.

Sisima 13Markéta 04.12.2023

No jo, je dobrý koukat na stránku a tam je vždy info, kdy bude měření. Hele minulý rok dělali i někdy těsně po Vánocích, co si pamatuji, ale bylo to jenom týden, tak určitě něco bude. Opakují to docela často.

Květa 24.10.2023

@Sisima Tak měření bylo v pohodě, ale zrak už mám teda horší. Ale s tím jsem počítala. Na brýlích se pracuje a tenhle týden bych si je měla vyzvednout:-)

Sisima 17.10.2023

@Květa Hele já vždy najdu nějaký volný v průběhu toho týdne, kdy se objednávám, většinou za dva - tři dny. Vždy je něco volného. Tak doufám, že se povedlo.

Květa 05.10.2023

@Sisima Aha, tak to je taky fajn, já i tak ty brýle budu potřebovat, tak na akci ani nebudu čekat a zkusím se hnedka objednat. Koukala jsem, že je docela hodně volných termínů na příští týden:-)

Sisima 02.10.2023

@Květa Nějakých 800 Kč, ale když si vybereš u nich na pobočce brýle, tak ti to odečtou z ceny, takže vlastně bys to měla taky zadarmo.

Květa 27.09.2023

A když není ta akce, tak kolik stojí to měření?

Sisima 13.09.2023

Do GrandOpticalu chodím už několik let a měření je přesné. Když si zajdu jednou za několik let k očaři, tak to všechno sedí. Takže bych se určitě nebála.

PetraH 01.08.2023

Koukám, že to měření zdarma dělají docela často. To pošlu taky muže, ať si tam zajde, když zase nějaká akce bude. Už taky dlouho nebyl.

Šárka37 PetraH 17.08.2023

Jo, opakují to každý rok i několikrát. Myslím, že na jaře a na podzim ta akce zadarmo trvá i měsíc a někdy mimo to bývají akce po týdnu. Takže určitě něco bude brzy:-)

RomanaB 20.07.2023

Jinak minulý týden taky měřili v Grandu zadarmo. Byla jsem si přeměřit zrak po dvou letech. Myslím ale, že to měli akci jenom několik dnů.

Anežka RomanaB 06.08.2023

Jo teď měřili jenom týden nebo tak. Moje mamka tam šla, protože se jí zdálo, že už hůř vidí. Takže má zase silnější dioptrie. A to byla u očního před rokem.

Barkamarka 17.07.2023

@Anežka Tak já jsem to měla za týden, což je taky super, ale myslím si, že kdybych si toho všimla dřív, tak se mi taky podaří objednat brzy. No ale stále je to lepší než čekat měsíce.

Klára 12.07.2023

Já jsem osobně byla na měření v optice Doktor Klain a byla jsem velmi spokojená, rovnou jsem si zakoupila i brýlky, personál je velmi ochotný, mají velký výběr z brýlí a měření bylo rychlé a přesné. :)

Katka Klára 17.07.2023

Prosím Vás a kde jste byla? Kde mají pobočky? Já teď řeším sluneční brýle s dioptriemi, nevíte jeslti je tam také prodávají?

Klára Klára 26.07.2023

Byla jsem u nás v Liberci, ale mají více poboček, mrkněte tady https://www.doktorklain.cz/pobocky/. Můžete si případně domluvit i termín, ale berou tedy velmi rychle. Mají i dioptrické, mám od nich se samozatmavující skly a jsem vlemi spokojená.

Magduš 12.07.2023

Já chodím na měření jenom k očnímu lékaři, vždycky jsem si myslela, že tam je vyšetření přesnější. Nevím, asi jsem stará škola:-) Ale znám lidi co chodí do optik.

Anežka 11.07.2023

Mně se teda v Grandopticalu vždy podařilo objednat za tři- čtyři dny, těch termínů tam mají dost a i odpoledních.

Barkamarka 14.06.2023

@Káťa Tak to jsem ráda. Určitě tuhle službu budu využívat. Hlavně ty termíny mi moc vyhovují.

Káťa 08.06.2023

Naše celá rodina tam chodí na měření už pár let a nikdy jsme neměli problém, že by změřili zrak špatně. Je to stejné vyšetření dioptrií jako u očního. Ale jak píše Šárka, tak na kompletku bych jednou za pár let zašla k očnímu. Tady ti změří jenom ty dioptrie, ne oční pozadí nebo tlak.

Šárka37 05.06.2023

@Barkamarka Jo výběr je dobrý a taky bych řekla, že mají i celkem výhodné akce, na nich se dá ušetřit docela dobře.

Barkamarka 26.05.2023

@Šárka37 Tak to určitě. Já jsem se ty optometričky i ptala, jestli dokážou něco víc z tohoto vyšetření zjistit. Že prý když mají na něco podezření, tak pošlou k očaři. No naštěstí potřebuju jenom brýle na čtení, takže jsem na tom docela dobře. Ale hlavně se mi líbí, kolik tam toho mají, takže je z čeho vybírat.

Šárka37 19.05.2023

Já jsem v GrandOpticalu byla taky několikrát. Vždy mi změřili dioptrie správně. Ale určitě doporučuji si jednou za dva nebo tři roky zajít k očnímu na pořádné vyšetření. Přece jenom v ty optice ti měří jenom dioptrie a oční ti udělá kompletku.

Barkamarka 09.05.2023

@Iren Tak to jo, zadarmo chce každý. Ale zase na druhou stranu je super, že se můžeš objednat i odpoledne. K očaři jsem si vždy musela odskočit z práce.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 26.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat