Diskuse na téma Filtrace pitné vody

Ahoj, zajímalo by mě jestli někdo máte doma filtr na pitnou vodu, takový ten napojený přímo na kohoutek? Díky za reakce a doporučení :)

Jaruškaa1 28.04.2023

My máme filtr od české firmy https://www.dionela.cz/ mají opravdu kvalitní filtry a je to česká výroba. Používáme ho už několik let a na jedničku.

Alizee Jaruškaa1 29.04.2023

A jak jste vybrali ten konkrétní, mají jich tam víc tak přemýšlím, jestli koupit tu kombinaci pro jistotu nebo jestli to není potřeba.. co myslíš?

Jaruškaa1 Jaruškaa1 30.04.2023

Nechte si poradit od nich, my jsme jim poslali rozbor vody a oni nám podle toho řekli jaký je pro nás nejvhodnější. My máme na městskou vodu filtr FAM1, ale jak říkám, lepší si nechat poradit

Alizee Jaruškaa1 01.05.2023

Aha tak to je fajn, že se s nima dá domluvit. Ještě by mě zajímalo jak dlouho vám ten filtr vydrží a jak často se musí měnit?

Jaruškaa1 Jaruškaa1 01.05.2023

Tohle se bude u každýho asi lišit. Nám vydrží asi tak rok. Jinak nemění se celý filtr, ale jenom se regeneruje ta filtrační vložka, pošleš jim tu starou a oni ti vrátí tu vložku zregenerovanou. Funkčnost je stejná jako u té nové

Alizee Jaruškaa1 01.05.2023

Tak to mě překvapilo, že vám vydrží tak dlouho to je paráda. Děkuju za ochotu už se jdu dál vyptávat jich :)

Kiska 28.04.2023

Jé tak to budu taky ráda za tipy, protože vybírám a je toho tolik, že opravdu navím jaký, četla jsem, ale že ty dovážený nejsou dobrý.

Lenana 27.04.2023

Taky nad takovým filtrem už nějakou dobu uvažuju, tak budu ráda za vaše zkušenosti, jaký koupit apod.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 26.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat