Diskuse na téma Přírodní doplněk na bolest hlavy

Dobrý večer, poslední dobou mě často bolívá hlava a než klasické prášky bych vyzkoušela nějakou přírodní alternativu. Nemáte někdo zkušenost?

Ella789 29.06.2023

To je fakt - na mě teda fungují 100% a jsem ráda, že do sebe necpu zbytečné tablety, protože ty mi nedělaly dobře na zažívání. Tady máte odkaz na jejich stránky www.topvet.cz

Elininka 28.06.2023

Já teda trpím přímo na migrény, ale co jsem pátrala na internetu - i bylinky by měly pomáhat, takže tento doplněk taky vyzkouším.

Damkovka 26.06.2023

Moc děkuji za doporučení na doplněk i eshop! Mají hodně produktů, takže si k doplňku určitě ještě něco přiobjednám. Hlavně se mi líbí složení, že nezatěžuje zbytečně organismus a mají i dobré recenze.

Ella789 24.06.2023

Kupuju MIGREEN od topvet.cz a na bolest hlavy funguje skvěle. Dlouho jsem brala klasické tabletky na bolest z lékárny, ale nedělaly mi dobře na žaludek. MIGREEN je výborný a je 100% přírodní, takže je šetrný i na zažívání a potíže mi nedělá.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:23
14 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:56
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat