Diskuse na téma Lahodná káva

Zdravím vespolek, ráda bych věděla jakou kávu máte rádi? Hledám něco s ořechovými, čoko tóny, ale nevadí mi ani exotika a zkoušení nových chutí. Co bych ještě ráda našla je opravdu dobrá espresso směs, ne moc kyselá.

Evča 07.12.2023

Kupuju kávu v CrossCafe.

Milada 01.12.2023

No a to chcete jako zrnkovou a nebo už namletou? Nebo kapsle?

Lussi 23.11.2023

Kupuji obič kávu, ale přidám si příchuť od Monínu.

Krista 21.11.2023

Dobrý den, zkoušela jste tuto https://www.coffeespot.cz/espresso-kava/? Mají moc dobré kávy a řekla bych že i dost velký výběr, který stále rozšiřují o nějaké limitované edice. :) Z espressa je moc dobrá Rock spot, Naše nekyselá a Strog- ta dělá krásnou cremu. Jinak mohu doporučit i Vánoční limitku a celkově se podívejte na jejich limitky, tam trochu exotiky určitě najdete. :)

Niccol Krista 23.11.2023

Moc děkuji, ne od Coffeespotu jsme ještě kávu nezkoušela. Ale viděla jsem myslím na skupině na facebooku recenze, že je káva velmi dobrá, takže děkuji za odkaz, vyzkouším. Malé balení je plus a vypadá to i moc hezky. :)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:37
31 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat