Diskuse na téma Wecare recenze a zkušenosti

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti s doplňky stravy Wecare? Přišlo mi, že mají docela zajímavé složení a zaujal mě Beauty a Hair, moje otázka je zda máte konkrétní zkušenost s těmito dvěma a jakou? Díky za zkušenosti a názory.

Dana 14.05.2024

Zkušenost mám s beauty, mám po něm hezčí pleť, tak pevnější nehty. Příchuť mandarinky je příjemná, že to nemá pachuť jako jiné doplňky stravy, takže mi nedělá problém každodenní užívání.

Linda 07.05.2024

Jak už napsala Jana, pro hydratovanou pokožku je důležitý pravidelný pitný režim. Co bych taky zmínila, že to není jediná věc co pro zdravě vypadající pleť a vlasy můžeš udělat. Jedním krokem je vhodná pleťová, tělová a vlasová kosmetika, druhým doplňování kolagenu, vitamínů a minerálů a nedílnou součástí toho všeho je kvalitní spánek a strava. Beauty už tři měsíce beru a jsem s jeho účinky spokojená.

Bára Linda 13.05.2024

Spánek má velký vliv na pleť, působí odpočatě. Jídlo taky, když budeš jíst smažené a vůbec žádné ovoce a zeleninu, tak se to na pleti podepíše. Nebo přílišné opalování.

Renáta 30.04.2024

Zkušenost mám s hairem, díky němu se mi daly vlasy do kupy, beru půl roku a vlasy jsou jako vyměněný - nelámou se, nepůsobí vysušeně a po dlouhé době se mi podařilo docílit délky kterou jsem chtěla. Za mě funguje na výbornou.

Saša Renáta 02.05.2024

A používala jsi i nějakou spešl vlasovou kosmetiku nebo jsi zůstala u té samé a zařadila jen vitamíny?

Renáta Renáta 03.05.2024

Sašo, jen vitamíny a vynechala jsem žehlení vlasů, jinak nic.

Andrea 12.03.2024

Holky, mě dobře proti vráskám a podporu pleti zafungoval Beauty a osobně si myslím, že dobré je začít dřív než se vrásky naplno projeví na pleti. Já začala s výživou pleti nejen krémy a dobrou péčí, tak právě i vnitřní výživou s kolagenními peptidy, vitamínem C a dalšími vitamíny a minerály.

Petra Andrea 09.04.2024

Je to tak jak píšeš, jedno bez druhého moc nefunguje, tím myslím vnitřní výživu s beauty a péčí o pokožku z venku, mě se to tak osvědčilo nejvíc. A můj reálný věk mi nikdo netipuje, většinou je to tak o pět až deset let míň. To hned zlepší náladu a sebevědomí :-)

Jana Andrea 18.04.2024

Důležité je pít hodně vody, aby nebyla pokožka dehydratovaná, pak nebude mít tendence stárnout.

Veronika 05.03.2024

Ahoj, vyzkoušela jsem před několika měsíci od Wecare jejich doplněk na podporu vlasů, ono právě to složení mě na tom zaujalo jako první, že je tam všechno co vlasům pomáhá. Užívala jsem pravidelně a na kvalitě a růstu to bylo znát. Beauty jsem zatím nevyzkoušela, ale vzhledem k tomu, že zub času se do mého vzhledu zakousl, tak budu přemýšlet i nad tím jak proces stárnutí zpomalit.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat