Diskuse na téma Fén na vlasy

22. 02. 2024 Tichavka Prosím o radu

Ahoj, prosím poraďte nějaký dobrý fén. Mám prodloužené vlasy a chtěla bych i nějaký skladný na cesty. Máte ještě tip na nějaký dobrý fixační sprej po kterém vlasy vydrží? Děkuji

Avatar
Avatar
Kikinkadob 21.03.2024

Používám jak klasický fen, tak kulmofén, oboje mám od Vánoc z Freylish. Využívám oba skoro denně, někdy se mi nechce umývat celá hlava, tak dám suchej šampon a profoukam kulmou.

Avatar
Tichavka Kikinkadob 30.03.2024

Ahoj, díky, koukala jsem na něj, líbí se mi. Začala jsem uvažovat o té kulmě, že bych si nechala prostříhat vlasy a natáčela si je, funguje ta kulma i na vlny?

Avatar
Kikinkadob Kikinkadob 26.05.2024

Zdravím, ano, mně vlasy natočí a provlní, když dáte nějaký dobrý fixační sprej, lak, tak to hezky vydrží celý den. Koupila jsem si ještě žehličku sama :D A miluju jak je to stejný vše. Žehlička dělá také pěkné vlny.

Avatar
Leňule13 Kikinkadob 25.06.2024

Fén od nich mám taky a jsem spokojená, kupovala jsem s šamponem a kondicionérem, vlasy jsou hebký na dotek.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Týden 43 roku 2024 bude pro Berany plný energie a příležitostí. Vaše vládnoucí planeta Mars vám dodá dostatek odvahy a sebedůvěry ke zvládnutí výzev, které vás čekají v pracovním i osobním životě.Tento týden se můžete tě&... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat