Diskuse na téma Poradce ohledně přírodních principů

Jsem brňačka a hledám poradce, který by mi poradil s mým novým bytem... vyznávám přírodní principy a věřím v dopad rozmístění nábytku na duševní stav. V Praze jsem měla svého Feng-shui mistra. Máte někdo tip?

Laugher 21.02.2017

Takový poradce neexistuje

heééj tak to je super že si neúčtuje nic za cestu! Kukala jsem na to no a ty jsi jejich služby vyzkoušela? Nebo ne? Abych věděla jestli jsou dobří nebo ne... ;)

adelaida27 26.11.2014

no seš brňačka ne jak jsi psala? Tak tady na tom odkazu jak už tady visel, tak je přímo poradce a pro brno si neúčtuje cesťák ;) tak se kukni http://angelstone.cz/index.php?prodid=4802 nevím jestli seženeš nějakého lepšího. Zkus a uvidíš nebo už nevím kde jak a co :D

No nějak jsem se koukala po Brně a hledala poradce, ale pořád marně… nicméně nevím čím to je, ale ani na tom odkazu jsem nic nenašla.. tak fakt nevím čím to, jestli jsem taky slepá nebo co :D ale rda bych to měla už vyřešené… :/

adelaida27 12.11.2014

Ahojky promiň, že píši tak pozdě, ale musela jsem řešit ještě něco jiného… ;) jinak jsem na odkaz koukala a děkuji, jen jsem tam teda žádnýho poradce nikde nenašla, tak nevím jestli jsem slepá a tupá nebo co… ;) tak jestli by jsi mohla upřesnit co a jak… ;)

Tichavka 27.10.2014

Nazdárek, zkus se kouknout na www.angelstone.cz tam by měli mít i nějaké takové poradce, já ho teda nikdy nevyužila, ale kámoška říkala, že tam je… já si vždy z tama jen kupuju věcičky, takže nevím no, ale zkus mrknout, třeba najdeš :D

adelaida27 26.10.2014

Ahojec, no a proč se nezeptáš teda toho svého poradce „mistra“ feng-shui z Prahy? Třeba by ti doporučil a poradil nějakého takového mistra v Brně ;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat