Diskuse na téma Levné kvalitní matrace

Doporučuju podívat na tyhle stránky. Je to specializovaný obchod na spánek, takže nabízejí kvalitní zboží a zrovna mají až 50-ti procentní slevy na matrace: http://www.prospanek.cz/matrace/lina-pena

Inna 05.07.2021

Kdo má jednoznačně kvalitní matrace, tak je firma Jelinek.eu. Vybrala jsem si ji hlavně z toho důvodu, že mají ty matrace poskládané z čásí, jsou vrstvené, takže když se náhodou stane, že se nějaká část opotřebí, tak se dá vyměnit a matrace se používá dál, nemusí se komplet vyhodit a pořizovat nová.

Laugher 09.04.2017

My si chceme letos koupit matraci na www.grossmann-matrace.cz

Martina 30.04.2015

Ahoj z vlastní zkušenosti mohu doporučit levné a kvalitní matrace na http://www.e-matrace.com/levne-matrace . Byla jsem spokojena jak s komunikací a vysvětlením tak s výslednou matrací *1* .

Aartina 30.04.2015

Ahoj z vlastní zkušenosti mohu doporučit levné a kvalitní matrace na http://www.e-matrace.com/levne-matrace . Byla jsem spokojena jak s komunikací a vysvětlením tak s výslednou matrací *1* .

anastaziaa 23.03.2015

taky se mi to líbilo,že mají fakt hodně dobrý ceny a přitom je vidět že to zboží je fakt kvalitní už jenom podle toho kolik všech možných parametrů každé to zboží má,to je hned vidět že ta výroba je promyšlená aby to bylo k užitku,já si ten svůj polštář tempur nemůžu vynachválit,vážně dobrý kup

miška4 22.03.2015

Od nich máme oba s přítelem tuhle matraci http://www.prospanek.cz/matrace-don-giovani-sendvicova-matrace-ze-studene-peny a oboum nám maximálně vyhovuje, jen tak neseženete matraci takové kvality za necelé 3 tisíce. :-)

eminka23 24.02.2015

Za mě můžu jednoznačně doporučit stránku http://www.grossmann-matrace.cz/. Kupovali jsme tam před Vánoci latexové matrace Xena a jsme s nimi maximálně spokojení. Když porovnám cenu s jinými latexovými modely, koupili jsme je tady fakt výhodně.

Tichavka 13.02.2015

Přesně. Taky jsem si tam právě koupila matraci ve slevě a nemůžu si ji vynachválit. Nikdy bych si nekoupila matraci v obchodě jako je jysk a podobně natož v nějakym hypermarketu jenom proto že je levná, protože je mi jasný že taková matrace nebude k ničemu, a koupit luxusní matraci za luxusní cenu, paráda, to se člověku hned líp spí nejen co se týká pohodlí ale i dobrýho pocitu že nevyhodil kopu peněz za matraci.

anastaziaa 23.01.2015

jo tam jsem si kupovala polštář ve slevě,kámoška mi poslala tu stránku ať si to hlídám že se tam často objevujou slevy až 70 procent takže jsem to vyčíhala a paráda,mám polštář tempur za super cenu


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat