Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Drak

Duchaplný Drak 16. 2. 1904 - 3. 2. 1905, 3. 2. 1916 - 22. 1. 1917, 23. 1. 1928 - 9. 2. 1929, 8. 2. 1940 - 26. 1. 1941, 27. 1. 1952 - 13. 2. 1953, 13. 2. 1964 - 1. 2. 1965, 31. 1. 1976 - 17. 2. 1977, 17. 2. 1988 - 5. 2. 1989, 5. 2. 2000 - 23. 1. 2001, 23. 1. 2012 - 9. 2. 2013,

Drak je v Číně chápán jako symbol štěstí. V těchto letech bývají započaty odvážné projekty, velké investice a také bývá více sňatků. Je ale třeba dát průchod opatrnosti, kdo se bezhlavě rozhodne, může se rychle ocitnout před krachem.

Drak je bájným znamením, v pravém slova smyslu. Mluví se o něm, lidé jsou mu oddáni, ale ve skutečnosti ho nelze opravdově uchopit. Vznáší se výš než všichni ostatní, je Slunci nejblíže.

Znamení Draka přináší štěstí. Ale jak mámivý může být tento pocit štěstí. Lidé, narození v tomto znamení, nebudou nikdy poraženi. Nikdy se jim nebude dařit opravdu špatně. Často se ale může přihodit, že se už vidí jako rozzáření vítězové a v poslední minutě z vlastní nepozornosti prohrají, co mohou.

Drak je duchaplný, vysoce nadaný a milý člověk. Úspěch si ho sám vyhledává. Dokáže tvrdě pracovat a má vynalézavého ducha. Je schopen podnik, kde pracuje, úplně obrátit naruby, modernizovat a dostat na výsluní. Drak se ale nebude podřizovat. Že jsou jeho rozhodnutí správná mu nemusí nikdo říkat, Drak je stejně o své pravdě pevně přesvědčen.

Charakteristickými znaky Draka je jeho duševní síla, schopnost převést slova na činy a železná vůle. Někdy se Drak bije sám se sebou. Používá přitom ne až tak zle míněná slova, což ho činí lidským.

Drak rád vítězí a to i v lásce. Je přitažlivý, protože z něj vyzařuje cosi, co ho činí pro jeho partnery tajemně lákavým.

Nevěřte tomu, že by byli zrozenci ve znamení Draka povrchní. Pro ně je láska jen základem celé stavby života, kterou si Drak sám buduje. Kariéra má přednost, povolání je pro Draka to hlavní, ale večer si určitě najde dost času na mazlení a odpočinek.

Práce

Drak má velmi bystrý rozum, což ho brzy vynáší v jeho povolání nahoru. Nemusí se dlouho lopotit spolu s mnoha kolegy v jedné kanceláři, protože je pro něj připravena ředitelská místnost.

Drak má vyvinutý smysl pro obchody, zaleskne se ale i v oblasti umění a snad ve všech svobodných povoláních. To platí i pro ženy-Draky, které nemají zapotřebí se emancipovat. Hravě se dostanou do té nejlepší společnosti.

Láska

Muž-Drak jako motýl přelétává často z jedné kytky na druhou, aby si nakonec mohl vybrat tu správnou do své vázy. Ovšem to, co se zdálo být láskou, se brzy rozplývá. Drak se moc nezabývá věrností a rád zanechává za sebou zklamání.

Drak by nejraději zůstal starým mládencem.

I žena-Drak má hodně nápadníků. Nemá zapotřebí se oddávat žárlivosti, muži u ní dokonce stojí frontu. A pokud není tenhle ten pravý, potom to bude třeba ten další… Zklamání žena-Drak nezná. A trápení s láskou už vůbec ne. Spíše než vztahy prožívá různé románky, na kterých si cení hlavně nabytých zkušeností.

Partner, který si vybere Draka, musí mít mnoho pochopení, vrozený důvtip, čilého ducha, který je schopen konkurovat a při kontroverzních rozhovorech musí být schopen držet krok. Ovšem očekává se od něj také, že bude trochu vzhlížet k tomuto stvoření, vzniklému z legend, které není oheň chrlící nestvůrou, ale člověkem, jenž má srdce – tam někde pod tvrdou kůží, která ho chrání a udržuje mu přiměřený odstup.

Draci si dobře rozumí s Tygrem, Krysou a Opicí, méně pak se Psem.

Symbol: moc a štěstí
Šťastné číslo: 7
Barva: zlatá

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

Zvěřinový guláš

Zvěřinový guláš

18 hlasů
1h a 50min 841 kJ 211 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Sytá bramborová polévka

22 hlasů
40min 259kJ 89 Kč

Sytá polévka, kterou můžeme podávat s chlebem i jako v...

Kuřecí maso s hráškem

17 hlasů
45min 351kJ 95 Kč

Mleté kuřecí maso dušené s hráškem.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více