Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Krysa

Agresivní Krysa 31. 1. 1900 - 18. 2. 1901, 8. 2. 1912 - 5. 2. 1913, 5. 2. 1924 - 24. 1. 1925, 24. 1. 1936 - 10. 2. 1937, 10. 2. 1948 - 28. 1. 1949, 28. 1. 1960 - 14. 2. 1961, 15. 2. 1972 - 2. 2. 1973, 2. 2. 1984 - 19. 2. 1985, 19. 2. 1996 - 6. 2. 1997, 7. 2. 2008 - 25. 1. 2009,

Krysa je v čínském horoskopu zobrazována jako pragmatická, netříští síly mnoha myšlenkami, nejvyšší cíl života je pro ni profit.

Jedno se musí Kryse nechat: Je to chytrá hlavička! Čeho se jiní snaží dosáhnout hrubou silou, daří se jí se lstivou vychytralostí. Když jde o to, dostat soupeře ze závodu, je velmi těžké její útok odrazit.

Nadřízení ji oceňují jako spolehlivou a také snaživou spolupracovnici. Jako podřízené jí ne vždy porozumíte, neboť její heslo zní: všechno nebo nic! A z toho pochází zklamáni; mnohá Krysa ráda lehkomyslně riskuje s tím, co dosáhla, aby pak sama zjistila: Lehce nabyl, lehce pozbyl.

Ale nechají se vždycky znovu zlákat k risku – jejich cílem je profit a ty nejlepší stránky života.

Krysa má často umělecké koníčky, které dokáže velmi rychle přeměnit na cinkající mince, jakmile zjistí, co se z toho dá vytěžit. Koneckonců peníze jsou pro Krysy velmi důležité.

Je rozdíl mezi Krysami narozenými v létě a v zimě. Ty narozené v létě nacházejí potravu v přebytku, mohou čerpat z plného. To z nich dělá příjemné lidi, protože i přes veškerou agresivitu zůstávají zdvořilé. Letní Krysy jsou ještě ctižádostivější než Krysy zimní. S úsměvem na rtech dokážou přednést ty největší nestoudnosti, s vehemencí sobě vlastní použijí lokty, aby odstranili z cesty konkurenci.

Potěcha z napadání ostatních ovšem spočívá u zimních Krys z neustálého strachu o denní chléb. Ženy tohoto znamení si střádají na roky dopředu zásoby. Říká se, že mají zimní Krysy tendenci k přeplněnosti a proto je ohroženo jejich zdraví. Ale se zdravím je to u zimních Krys jako s penězi: pokud hrozí, že snad dojdou, chopí se Krysy příležitosti a dají se do boje za zlepšení stávající situace.

Krysy jsou životem hýčkány. Milují luxus a výstřední způsob života. Díky tomu mohu mít i zakalený zrak. Krysa se nezřídka obklopuje špatnými přáteli, kteří čekají jen na to, až ji budou moci porazit. Je-li zklamaná, pak se stáhne zpátky do své nory. Nedůvěřivá vůči všem okolo a nespokojená se sebou samotnou.

Práce

Je jasné, že kariérní cesty Krysy musí vést vždy k úspěchu. Ať už jako královský nákupčí nebo jako bezohledný lichvář. Jako politik dokáže mít Krysa velké řeči. Sliby jsou míněny vážně, Krysy jsou ale schopny říct s úsměvem opak toho, o čem před chvílí tvrdily, že je hodno úsilí.

Láska

V záležitostech lásky jede Krysa vždycky na plný plyn a vlastně vždycky dosáhne svého cíle. I když se zpočátku zdá, že ji partner až tak moc nezajímá.

Žena-Krysa se na rozdíl od muže-Krysy vdává poměrně brzy. Je vášnivá a svého milého chce jen pro sebe. Pokud je muž ochoten hrát s ní tuto milostnou hru, pak zažije nebe na zemi. Ovšem jestliže bude Kryse nevěrný, pak bude mít co do činění s vulkánem, který ho zavalí svojí vroucí lávou.

Muž-Krysa se neváže tak rychle. Touží přivonět k mnoha květinám, než se rozhodne utrhnout tu nejkrásnější ze všech. Své milé je schopen dát vše. Zlato, stříbro…, především jí ale daruje své srdce.

V manželství bývají Krysy domácké, až měšťácky konzervativní. Kdyby jen nestála dokonalému štěstí v cestě ta nezkrotná touha po penězích. Protože při vší lásce k partnerovi a k vlastnímu já zůstává profit životním cílem muže-Krysy.

Krysa si dobře rozumí s Opicí, Drakem, Psem a Krysou, méně pak s Tygrem, Koněm, Králíkem a Ovcí.

Symbol: moudrost
Šťastné číslo: 5
Barva: modrá

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme objevovaly francouzskou něhu...

Dušené kuřecí s houbami

Dušené kuřecí s houbami

8 hlasů
60min 584 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Slaný lotrinský koláč

15 hlasů
35min 1141kJ 110 Kč

Je to přesně jeden z těch receptů, kdy jen všechno dát...

Vepřové medailonky

8 hlasů
45min 544kJ 90 Kč

Vepřové medailonky s pomerančem.

Poradny

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Mám žádat o prodloužení nemocenské nebo ID?

Dobrý den,podpůrčí doba - tedy doba, po kterou je vypláceno nemocenské - činí maximálně 380 kalen... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více