Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Krysa

Agresivní Krysa 31. 1. 1900 - 18. 2. 1901, 8. 2. 1912 - 5. 2. 1913, 5. 2. 1924 - 24. 1. 1925, 24. 1. 1936 - 10. 2. 1937, 10. 2. 1948 - 28. 1. 1949, 28. 1. 1960 - 14. 2. 1961, 15. 2. 1972 - 2. 2. 1973, 2. 2. 1984 - 19. 2. 1985, 19. 2. 1996 - 6. 2. 1997, 7. 2. 2008 - 25. 1. 2009,

Krysa je v čínském horoskopu zobrazována jako pragmatická, netříští síly mnoha myšlenkami, nejvyšší cíl života je pro ni profit.

Jedno se musí Kryse nechat: Je to chytrá hlavička! Čeho se jiní snaží dosáhnout hrubou silou, daří se jí se lstivou vychytralostí. Když jde o to, dostat soupeře ze závodu, je velmi těžké její útok odrazit.

Nadřízení ji oceňují jako spolehlivou a také snaživou spolupracovnici. Jako podřízené jí ne vždy porozumíte, neboť její heslo zní: všechno nebo nic! A z toho pochází zklamáni; mnohá Krysa ráda lehkomyslně riskuje s tím, co dosáhla, aby pak sama zjistila: Lehce nabyl, lehce pozbyl.

Ale nechají se vždycky znovu zlákat k risku – jejich cílem je profit a ty nejlepší stránky života.

Krysa má často umělecké koníčky, které dokáže velmi rychle přeměnit na cinkající mince, jakmile zjistí, co se z toho dá vytěžit. Koneckonců peníze jsou pro Krysy velmi důležité.

Je rozdíl mezi Krysami narozenými v létě a v zimě. Ty narozené v létě nacházejí potravu v přebytku, mohou čerpat z plného. To z nich dělá příjemné lidi, protože i přes veškerou agresivitu zůstávají zdvořilé. Letní Krysy jsou ještě ctižádostivější než Krysy zimní. S úsměvem na rtech dokážou přednést ty největší nestoudnosti, s vehemencí sobě vlastní použijí lokty, aby odstranili z cesty konkurenci.

Potěcha z napadání ostatních ovšem spočívá u zimních Krys z neustálého strachu o denní chléb. Ženy tohoto znamení si střádají na roky dopředu zásoby. Říká se, že mají zimní Krysy tendenci k přeplněnosti a proto je ohroženo jejich zdraví. Ale se zdravím je to u zimních Krys jako s penězi: pokud hrozí, že snad dojdou, chopí se Krysy příležitosti a dají se do boje za zlepšení stávající situace.

Krysy jsou životem hýčkány. Milují luxus a výstřední způsob života. Díky tomu mohu mít i zakalený zrak. Krysa se nezřídka obklopuje špatnými přáteli, kteří čekají jen na to, až ji budou moci porazit. Je-li zklamaná, pak se stáhne zpátky do své nory. Nedůvěřivá vůči všem okolo a nespokojená se sebou samotnou.

Práce

Je jasné, že kariérní cesty Krysy musí vést vždy k úspěchu. Ať už jako královský nákupčí nebo jako bezohledný lichvář. Jako politik dokáže mít Krysa velké řeči. Sliby jsou míněny vážně, Krysy jsou ale schopny říct s úsměvem opak toho, o čem před chvílí tvrdily, že je hodno úsilí.

Láska

V záležitostech lásky jede Krysa vždycky na plný plyn a vlastně vždycky dosáhne svého cíle. I když se zpočátku zdá, že ji partner až tak moc nezajímá.

Žena-Krysa se na rozdíl od muže-Krysy vdává poměrně brzy. Je vášnivá a svého milého chce jen pro sebe. Pokud je muž ochoten hrát s ní tuto milostnou hru, pak zažije nebe na zemi. Ovšem jestliže bude Kryse nevěrný, pak bude mít co do činění s vulkánem, který ho zavalí svojí vroucí lávou.

Muž-Krysa se neváže tak rychle. Touží přivonět k mnoha květinám, než se rozhodne utrhnout tu nejkrásnější ze všech. Své milé je schopen dát vše. Zlato, stříbro…, především jí ale daruje své srdce.

V manželství bývají Krysy domácké, až měšťácky konzervativní. Kdyby jen nestála dokonalému štěstí v cestě ta nezkrotná touha po penězích. Protože při vší lásce k partnerovi a k vlastnímu já zůstává profit životním cílem muže-Krysy.

Krysa si dobře rozumí s Opicí, Drakem, Psem a Krysou, méně pak s Tygrem, Koněm, Králíkem a Ovcí.

Symbol: moudrost
Šťastné číslo: 5
Barva: modrá

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

Jablková rýže

Jablková rýže

15 hlasů
40min 794 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Sytá bramborová polévka

22 hlasů
40min 259kJ 89 Kč

Sytá polévka, kterou můžeme podávat s chlebem i jako v...

Kuřecí maso s hráškem

17 hlasů
45min 351kJ 95 Kč

Mleté kuřecí maso dušené s hráškem.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více