Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Pes

Věrný Pes 10.02.1910 - 29.01.1911, 28.01.1922 - 15.02.1923, 14.02.1934 - 03.02.1935, 02.02.1946 - 21.01.1947, 18.02.1958 - 07.02.1959, 06.02.1970 - 26.01.1971, 25.01.1982 - 12.02.1983, 10.02.1994 - 30.01.1995, 29.01.2006 - 17.02.2007, 16.02.2018 - 04.02.2019,

Lidé, kteří jsou narozeni ve znamení Psa, jsou podle čínského horoskopu zobrazováni jako věrní a loajální.

Psí život je do určité míry zvláštní: chce být s každým zadobře, ale zjišťuje, že i přesto nesplňuje očekávání. To provokuje Psí umíněnost, vrčí a stojí před svými bližními, kteří pro něj nemají porozumění, a štěká na ně. Ale nekousne. Zpětně je mu to pak všechno líto, protože z duše nemá rád hádky, i když je sám někdy vyprovokuje.

Jedinci, narození v tomto znamení, jsou dobromyslní a především věrní. Pro svého bližního by se roztrhali a bránili by ho, i kdyby s nimi samými bylo špatně zacházeno. Když Pes miluje, pak miluje i se všemi důsledky.

Pes se všude dobře vyzná. Má dobrý organizační talent a dokáže opravit i to, co se již zdálo neopravitelné. Je řemeslným umělcem, schopným a nápaditým. Mohl by být i optimistou, kdyby ale neměl stále tolik výmluv. Svému okolí se tak jeví jako pesimista, který se oddává temným myšlenkám a příliš hloubá. Čas od času potřebuje být Pes sám, aby našel sám sebe, zpracoval negativní myšlenky, které vřou v jeho duši. Tato duševní koncentrace mu pomůže najít východiska, na která by sotva kdo jiný přišel. V kritických situacích si dokáže zachovat chladnou hlavu a pomůže ostatní vyvést z tohoto tísnivého stavu. Instinktivně vytuší skryté cesty, kterými je možno uniknout.

V kruhu rodinném je Pes nepřekonatelný, ale i tady je jeho starostlivost a stálá péče o blaho ostatních špatně chápána. Pes si myslí, že jeho pohled na věc přece nemůže být tak mylný. Má pravdu, ale nemusí to své okolí nechat tak silně pocítit. Pes dokáže pronášet tvrdá a pravdivá slova. Musí to ale nejdříve ve svém nitru zpracovat. Buďte trpěliví a vyčkejte, přijde k Vám sám. Milujte ho tak, jak miluje on Vás. Přes to, že Pes svoji lásku navenek neprojevuje, cítí se bez lásky doslova pod psa.

Práce

Člověk narození v roce čínského Psa je nesobecký a zabývá se věcmi, o jejichž správnosti je přesvědčen. Můžeme ho najít jako šéfa odborových organizací nebo jako neohroženého poslance, jako učitele, soudce, spisovatele nebo filozofa. V tomto znamení je také mnoho kritických žurnalistů.

Pes je zrozen i pro povolání v sociální sféře a v duchovní oblasti. Zřídka se vypracuje až na vrcholné pozice. Stává se to proto, že bývá cestou nahoru k úspěchu zastaven, a zůstává například jako pravá ruka nadřízeného. Pes si brzy získává důvěru, protože dokáže mlčet o interních záležitostech.

Mnohý věrný Pes už dokázal zachránit firmu před konkursem. O své záslužné činnosti nemá ale zapotřebí moc mluvit a to ani tehdy, když jeho nadřízený o veškeré vynaložené činnosti mluví jako o svém díle.

Láska

Mnohým se zdá, že si Pes v lásce udržuje příliš velký odstup. Ale v jeho nitru vře vulkán ohnivé vášně. Ovšem vulkány se v dnešní době probouzejí k aktivitě jen zřídka. Jeho protějšek by musel tuto vášeň rozvinout za pomoci citu, vnímavosti a jemného mazlení. Pes působí lehce stydlivě, protože má rád intimitu v příšeří nebo ve tmě. Při milostných hrátkách ve dvou nemá rád ostré osvětlení nebo třeba zrcadlo. Je spíše zdrženlivý a totéž očekává od svého partnera.

Ponechte Psovi jeho osobitost, málokdy se z ní vyvine nezpůsobné chování. Jeho péči vnímejte jako dar. Jedinec, narozený ve znamení čínského Psa vám bude děkovat a vynasnaží se, aby vám připravil ráj na zemi.

Pes si dobře porozumí s jiným Psem, Koněm a Králíkem, méně pak s Kohoutem, Hadem a Drakem.

Symbol: věrnost a přátelství
Šťastné číslo: 8
Barva: mořská modř

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Krémové gratinované brambory s česnekem a tymiánem

Krémové gratinované brambory s česnekem a tymiánem

10 hlasů
1h a 10min 450 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brokolicové placičky

13 hlasů
60min 775kJ 95 Kč

Placičky připravené z brokolice, sýra a šunky.

Kuřecí prsa na hříbkách

0 hlasů
1h a 20min 412kJ 200 Kč

Vyzkoušejte recept na kuřecí maso s krémovou omáčkou a hř...

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více