Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Ráno versus večer. Kdy nám sprcha prospěje více?

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

18.06.2019 | Krása a móda

Dá se říci, že lidé se dělí na dva tánory. Na ty, kteří do sprchy zamíří večer, a pak na ranní ptáčata, která si nedovedou představit, že by z bytu odešla bez pořádné očisty. A tak zatímco jedni své tělo zahalují do vůně sprchového gelu pěkně před spaním, jiní s ní začínají den. Ať už patříte do kterékoli z těchto skupin, skvěle vás naladí Feel Eco Sprchový gel levandule & ylang-ylang, který vyzkoušely i naše testerky. Přečtěte si jejich hodnocení a recenze!

Ráno, nebo večer?

Zda zamířit pod sprchu ráno, nebo večer, je věčným tématem. Ta ranní člověka může nakopnout a rozproudí také tvůrčí myšlenky pro práci. Ale z hlediska zdraví a hygieny se zdá, že je důležitější sprcha večer.


Ať už se sprchujete ráno nebo večer, sprchový gel Feel Eco jemně pečuje o vaši pokožku a je šetrný i k životnímu prostředí.

Večer máme na sobě všechny zplodiny zvenku, nečistoty a různé choroboplodné zárodky. Kůže se pod nimi dusí a v teple a vlhku pod přikrývkou pak trpí, navíc je ohrožována nepřáteli z mikroskopického světa bujícími v tomto ideálním mikroklimatu. Večerním umytím kůži zbavíme nečistot a toxinů, dovolíme jí dýchat a snáze se regenerovat. Navíc je to prevence šíření nebezpečných bakterií a jiných choroboplodných zárodků. Ale sprcha by neměla být příliš horká, aby člověk kůži nezbavil ochranného filmu, čímž naopak učiníme pokožku zranitelnější. Také je dobré šetřit se saponáty (mycími přípravky), které kůži silně odmašťují a odstraňují ochranný film.

Večerní sprcha navíc pomáhá ulevit od stresu (snižuje hladinu stresového hormonu kortizolu v krvi) a rychleji uvolní mysl. Tělo se při ní ochladí a snížením teploty se navodí přirozený proces usínání.

Ranní sprcha, pokud se jí člověk nedokáže vzdát, by měla být jen krátkým pobytem v proudu vlažné vody bez mytí saponátem (pokud se člověk umyl už večer). Slouží k probuzení a nakopnutí nervové soustavy.

Pohlazení pro kůži i přírodu

Ať už si dopřáváte sprchu ráno nebo večer, měli byste své pokožce dopřát jemnou péči, která je nejen šetrná k vám, ale i k životnímu prostředí. A právě takovou je Sprchový gel levandule & ylang-ylang od Feel Eco. V rámci testování ho vyzkoušely i naše testerky. Jak se jim osvědčil?

Vůbec nemám co vytknout. Příjemná vůně, skvěle pění, pokožku nedráždí, nevysušuje. Vyhovuje i čtyřleté dcerce. Ke všemu je ekologický. Balení je praktické i vzhledově pěkné. A je to český výrobek. Rada si koupím další, napsala testerka EmilyQuelDorei.

„Sprchový gel mě naprosto nadchl, má sympatický obal, nádhernou levandulovou vůni, krásně napění, člověk se cítí jako znovuzrozený a má i hydratovanou pokožku. Velké plus za český výrobek a přírodní produkt. Rozhodně doporučuji a budu používat i nadále, přidala se testerka qqqqqq.


Naše testerky si Sprchový gel levandule & ylang-ylang od Feel Eco opravdu pochvalovaly.

„Jsem z něj velmi nadšená, není velmi parfémovaný, což mě velmi potěšilo, ale má krásnou jemnou vůní. Už jen když jsem sprchový gel rozetřela v rukách jsem cítila tu jemnost gelu a po opláchnuti byla pokožka vláčná. Když bude možnost, tak se k tomuto gelu opět ráda vrátím, chválila testerka Kristule30.

„Velmi příjemná vůně, ideální pro večerní sprchu. Gel má dobrou konzistenci a skvěle pění. Díky svému složení je vhodný i pro citlivou pokožku. Balení je v pořádku, možná bych ocenila pumpičku a velmi oceňuji, že je gel od českého výrobce. Doporučuji a vyzkouším určitě i jiné vůně, zhodnotila testerka yanka.

Hodnocení všech testerek najdete ZDE.

Největší kosmetické prohřešky, kterých se stále dopouštíme

Dušené jelení maso

Dušené jelení maso

14 hlasů
1h a 30min 411 kJ 450 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Maso s fazolemi

10 hlasů
1h a 15min 488kJ 185 Kč

Mexické vepřové maso s fazolemi.

Noky se sýrovou omáčkou

3 hlasy
1h a 5min 611kJ 120 Kč

Když potřebujete připravit rychlý oběd.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více