Perfektní zimní manikúra snadno a rychle

Chtěli byste pro své nehty udělat něco dobrého? Prozradíme vám pět jednoduchých kroků, se kterými dosáhnete perfektní zimní manikúry.

Kdo by nechtěl krásné a pěstěné ruce, že? V zimě ale mohou nízké teploty a horký vzduch z topení naší kůži i nehtům často pořádně „naložit“. Proto je správná péče velmi důležitá. Ale s následujícími kroky to bude hračka.

První krok – posílení nehtů

Jako první naneste posilující sérum nebo spodní lak. To zajistí, že budou vaše pevnější a nebudou se tak lehce třepit a lámat.

Druhý krok – použijte olej

Na každý nehet dejte kapku speciálního oleje a vmasírujte ho jemně do nehtu a nehtové kůžičky.

Třetí krok – nakrémujte ruce

Právě v zimě je důležité ošetřit ruce výživným krémem, aby se nevysušovaly a zůstaly krásně jemné a hebké. Krém nanášejte v dostatečném množství, ale dbejte na to, abyste před samotným lakováním nehty řádně odmastili.

Čtvrtý krok – nalakujte nehty

Je jedno, jestli červené, béžové, francouzské nebo naopak úplně tmavé – po správné a dostatečné péči můžete nehty nalakovat svojí oblíbenou barvou. Naneste dvě tenké vrstvy a nechte dobře zaschnout.

Pátý krok – zakončete vrchní vrstvou

Jakmile lak zaschne, měli byste jako poslední vrstvu nanést horní nebo krycí lak. Top Coat je zakončením manikúry a zajistí vám delší životnost vašeho oblíbeného laku.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Přestaňte se vyhýbat plánování vlastní budoucnosti! Tento týden bude pro přemýšlení o tom, kam vlastně směřujete (a kam byste směřovat chtěli), naprosto ideální. Budete mít dostatek prostoru i času, abyste si urovnali myšlenky a touhy, abyste zhodnotili vše, čeho jste zatím dosáhli a čeho ještě dosáhnout můžete. Nestanovujte si žádné limity, dov... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:11
19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat