Hlavně ať se máme rádi

10.02.2021 | Krása a móda

Lásky čas je tu! A Dedoles je připraven! Srdíčková kolekce potěší snad každou ženu i muže. Oblečte se od hlavy až k patě do této zamilované valentýnské kolekce!

Co se škádlívá, to se rádo mívá. Poškádlete svého milého nebo svoji milou spodním prádlem nebo ponožkami se záplavou srdíček. Lásku najdete i na našich horkých novinkách – pohodlných pantoflích a maskách na oči. Pro tu pravou domácí pohodu jako stvořené.

Dedoles, veselé papuče, cena od 499 Kč

Dedoles, veselá maska na oči, cena od 99 Kč

Dedoles přináší jedinečnou řadu veselých antibakteriálních roušek s oblíbenými motivy! Jak jinak teď ukázat lásku než rouškou se záplavou srdíček. Roušky je možné kdykoliv vyprat a rozveselovat své okolí znova a znova.

Dedoles, veselá antibakteriální rouška, cena od 110 Kč

Dámy jistě ocení pohodlný set dámských trenekpodprsenky. Ideální pro domácí lenošení, do postele a všude tam, kde se chcete cítit pohodlně.  Stylové sportovní podprsenky jsou skvělé na cvičení, ale i na každodenní nošení, protože jsou pohodlné a vyrobené z bavlny vhodné i pro citlivou pokožku. Srdíčko poskočí i při stylovém doplňku na chladnější dny – veselé nadkolenky.

 

Dedoles, veselá dámská podprsenka, materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan, cena od 220 Kč

Dedoles, veselé nadkolenky, materiál: 82 % bavlna, 16 % polyamid, 2 % elastan, cena od 224 Kč

Nadělte záplavu lásky svému milému. Pohodlné a stylové boxerky či trenýrky anebo ponožky zaručeně zlepší den a vyjádříte nimi, že láska je všude kolem nás. Například i na spodním prádle, které je z měkkého a příjemného materiálu vhodného i pro citlivou pokožku.

Dedoles, veselé pánské boxerky, materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan, cena od 199 Kč

Dedoles, veselé pánské trenýrky, materiál: 100 % tkaná bavlna, cena od 272 Kč

Dedoles, veselé ponožky, materiál: 70 % bavlna, 28 % polyamid, 2 % elastan, cena od 149 Kč

A když si nejste jistí, jestli se trefíte, vsaďte na dárkový poukaz anebo Krabičku plnou lásky. Pravá láska je totiž jako veselé ponožky – jsou odlišné, ale spolu tvoří dokonalý pár. Potěšte svou milovanou polovičku tímto malým dárkem z velké lásky.

Dedoles, Krabička plná lásky, materiál: 70 % bavlna, 28 % polyamid, 2 % elastan, cena od 379 Kč

Dedoles, dárkový poukaz, cena od 750 Kč

Mnoho lásky z Dedoles Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat