Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nejstarší a nejmladší: Jaké bylo první setkání s princem Archiem

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

20. 5. 2019 | Osobnosti

Princ Harry představil své babičce královně Alžbětě II. jejího nejmladšího pravnuka jen pár dní po jeho narození. S manželkou Meghan se rozhodli pojmenovat ho Archie Harrison. Po otci nese příjmení Mountbatten-Windsor. A protože je to potomek druhorozeného prince, nemá nárok na žádný šlechtický titul. Bude žít bez nich třeba jako nejstarší královnina vnoučata Peter a Zara, potomci britské korunní princezny Anny.

Harry a Meghan na Instagramu uvedli, že se jejich dítě narodilo čtyři minuty před půl šestou ráno v pondělí 6. května. Vévodkyně ze Sussexu nakonec nerodila doma, jak média spekulovala, ale odjela do porodnice. Chlapec měl 3,3 kilogramu.

„Mám dva nejlepší chlapy na světě,“ napsala Meghan ke snímku se synem, který s Harrym zveřejnili na jejich oficiálním profilu na Instagramu.

Harry a Meghan odmítli představení syna ve velkolepém stylu, jak to prováděli William s manželkou Kate. Jejich potomci mají nárok na tituly princ a princezna. Navíc prvorozený George nejspíš usedne na trůn po otci Williamovi. Takže jeho představení světu se účastnily stovky fotografů. Harry a Meghan přizvali jen pár zvolených do velkého sálu Windsorského hradu.

Fotografové také směli zachytit první okamžik setkání Archieho s prababičkou Alžbětou a pradědou Philipem. Ti byli prvními členy britské královské rodiny, kteří dítě viděli. Archieho děda princ z Walesu s manželkou Camillou a postupně ostatní příbuzní postupně následovali.

Zatímco Williamova manželka Catherine rodila v nemocnici svaté Marie a krátce po porodu se médiím ukázala na schodech porodnice, Meghan po porodu odjela domů do Windsoru, kde se o ni stará matka Doria Ragland.

„Byla to nejúžasnější zkušenost, kterou jsem si kdy dokázal zřejmě představit,“ jásal po porodu Harry, když poprvé od porodu promluvil s novináři.

Angelina Jolie zakázala Bradovi představit jejich děti Je...

Polévka s mandlemi

Polévka s mandlemi

19 hlasů
25min 1117 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Grilovaná žlutá cuketa

13 hlasů
30min 792kJ 55 Kč

Grilovaná žlutá cuketa s pestem.

Zeleninové krokety

1 hlas
40min 392kJ 60 Kč

Jednoduchý, bezmasý oběd.

Poradny

Jsem těhotná a končí mi pracovní smlouva, musím na ÚP?

Dobrý den,pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou, zaměstnavatel nemá povinnost sml... Více

Můžu s invalidním důchodem 2. stupně pracovat?

Dobrý den, Vlaďko,přiznání invalidního důchodu 2. stupně znamená, že Vaše pracovní schopnost pokl... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Blíží se k vám nová láska! Nebojte se rozlousknout nejasnou situaci a udělat rozhodující krok. Obavy z nesprávného rozhodnutí v tomto případě nejsou na místě. Naopak. Proto hodíte pochybnosti za hlavu a necháte se vést svými city. A ne...

Více