Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Princ Harry chce žít v Kanadě trvale

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

10. 1. 2020 | Osobnosti

Britský princ Harry se loni na podzim odebral trávit několik týdnů soukromé dovolené do Kanady. S manželkou Meghan a synem Archiem na ostrově Vancouver strávili také Vánoce. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu, kteří mají dlouhodobě problém smířit se s posláním členům britské královské rodiny, se chtějí od svých příbuzných ještě více distancovat. Harry totiž zosnoval, že budou s Meghan v Kanadě pobývat trvale.

Princova manželka si představovala život „princezny“ poněkud jinak. Na její manýry kalifornské herečky ale nejsou zvědaví ani v britské královské rodině, ani samotní občané Spojeného království. Harry a Meghan tak dělají jednu botu za druhou a vytvořili si image privilegovaných snobů, kteří jen fňukají nad tím, že s nimi není zacházeno tak, jak se dožadují. Britská královská rodina se jich nikdy nezastala, takže Harry má pocit, že ho příbuzní zradili a hodlá se od nich vzdálit.

Harry chce tedy s královnou a otcem Charlesem probrat možnost, že by s Meghan trvale pobývali v Kanadě. To by mohlo znamenat odnětí titulů „Jejich královské Výsosti“ a také omezení pravomocí. Co ale Harry už rozhodně nebude chtít akceptovat, je případné omezení příjmů ze státní pokladny.

„Blízkým přátelům přiznali, že chtějí strávit příští dva měsíce prací v Kanadě, protože šestitýdenní dovolená o Vánocích a kolem Nového roku byla velmi úspěšná,“ cituje The Sun.

Kanada je Meghan velmi blízká. Žila tam sedm let a také se tam s Harrym sblížila.

„Mají tam oba spoustu přátel. Meghan se tam cítí jako doma, protože tam sedm let žila, než poznala Harryho,“ dodal zdroj.

Sussexové si najali americkou PR firmu Sunshine Sachs, která má pracovat na jejich nadaci Sussex Royal Foundation. Jenže kontroverzní PR společnost neschvalují odborníci pracující pro britskou královskou rodinu. To vytváří další napětí mezi Harrym a jeho příbuznými.

Angelina Jolie zakázala Bradovi představit jejich děti Je...

Hovězí zadní s uzenou kýtou

Hovězí zadní s uzenou kýtou

0 hlasů
2h a 25min 555 kJ 200 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka s krevetami

11 hlasů
35min 107kJ 166 Kč

Jemná polévka pro milovníky krevet.

Míchaný vepřový guláš

18 hlasů
1h a 20min 449kJ 160 Kč

Vepřový guláš s ledvinkami a játry.

Poradny

Jsem těhotná a končí mi pracovní smlouva, musím na ÚP?

Dobrý den,pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou, zaměstnavatel nemá povinnost sml... Více

Můžu s invalidním důchodem 2. stupně pracovat?

Dobrý den, Vlaďko,přiznání invalidního důchodu 2. stupně znamená, že Vaše pracovní schopnost pokl... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Blíží se k vám nová láska! Nebojte se rozlousknout nejasnou situaci a udělat rozhodující krok. Obavy z nesprávného rozhodnutí v tomto případě nejsou na místě. Naopak. Proto hodíte pochybnosti za hlavu a necháte se vést svými city. A ne...

Více