Modelka Irina Shayk hodnotí svojí roli svobodné matky

07.02.2020 | Osobnosti

Modelka Irina Shayk půl roku po rozchodu s Bradleym Cooperem otevřeně zhodnotila změnu, kterou jako svobodná matka během uplynulých měsíců prožila. A třebaže je privilegovaná a má finanční prostředky zaplatit si nadstandardní pomoc, život svobodné matky je pro ni i tak těžký. Především v tom, že musí neustále balancovat mezi mateřstvím a kariérou.

Čtyřiatřicetiletá kráska má s hollywoodským hercem dvouletou Leu De Seine.

„Je těžké najít rovnováhu mezi rolí svobodné matky a pracující ženy a živitelky. Věřte mi, že jsou dny, kdy se probudím a říkám si, ach bože, nevím, co si mám počít, rozletím se na tisíc kousků,“ svěřila Irina britské edici magazínu Vogue.

S Cooperem se rozešla loni na jaře po čtyřech letech soužití.

„Myslím, že ve všech dobrých vztazích z vás vyjde to nejlepší a to nejhorší, je to prostě přirozené pro lidskou bytost. Dva skvělí lidé nemusejí utvořit dobrý pár. Myslím, že jsme měli obrovské štěstí v tom, co jsme spolu prožili. A život bez B je nový svět,“ míní Shayk.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

142 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:52
96 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:40
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:32

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat