Kate Middleton považuje zahradničení za zdroj radosti

09.06.2020 | Osobnosti

Vévodkyně z Cambridge považuje zahradničení za jeden z největších koníčků. Budoucí britská královna vyhlásila během karantény fotografickou soutěž Hold Still, v jejímž rámci jí Britové posílají obrázky, které mají zachytit národního ducha. Velmi často posílají Britové své zahrady. Protože Britové jsou zahradníci Evropy. Osmatřicetiletá manželka prince Williama na Instagramu přiznala, že jí zahrada poskytuje obrovskou radost.

„Děkuji moc za účast v projektu Hold Still. Mám ze zahradničení a pobytu v přírodě obrovskou radost,“ napsala Catherine na profilu KensingtonRoyal.

Soutěž Hold Still vévodkyně pořádá ve spolupráci s britskou Národní galerií portrétů.

Lásku k přírodě a zahradě vštěpují William a Kate také svým třem dětem, princům Georgeovi a Louisovi a princezně Charlotte.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
25 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat