Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Miley Cyrus dává přednost logice před emocemi

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

28.08.2020 | Osobnosti

Zpěvačka Miley Cyrus tvrdí, že během dospívání a mládí se příliš nechala zmítat emocemi, které jí však pouze zatemňovaly křišťálově čisté myšlení. Sedmadvacetiletá hvězda, která se nedávno rozešla se zpěvákem Codym Simpsonem, tvrdí, že je dnes už čistě logickým člověkem, který považuje emoce za lháře. Pomáhá jí to lépe se vyrovnat s emoční bolestí.

„Jsem velmi logický člověk. A opravdu se snažím neztrácet se v emocích, protože naše emoce nám lžou. Naše emoce nás někdy nutí věřit, že každá myšlenka, kterou máme, je skutečná. A já si pamatuji ve chvíli, kdy zápasíme se zlomeným srdcem, že mi v hlavě zní, už nikdy nebudu stejná. Chápete? Můj život se zakládá na těchto všech věcech, které sama sobě říkám. Ale to není pravda. Takže jsem velmi logická,“ míní Cyrus.

Zpěvačka také tvrdí, že když se má vypořádat s bolavým srdcem, vše si napíše na papír a propočítá jako matematiku.

„Takže když se potýkám se zlomeným srdcem, podívám se, co se připočetlo, co se odečetlo, a napíšu si každou stranu této škály. A pak to zhodnotím na stupnici od jedné do deseti, deset je nejvíc, a počítám, jak to přispělo mému životu, či nikoli. A podívám se na ta čísla a říkám, ok, jaké číslo na straně pozitiv je nejvyšší a je to vyšší číslo než číslo na straně negativ? Pak se můžu logicky rozhodnout díky číslům, neřeším pak každou myšlenku, která se mi honí hlavou, protože náš mozek si občas dělá naprosto co chce. A ve spoustě případů to, co cítíte, není něco, co cítíte v danou chvíli opravdově, je to něco, co jste cítili, když byl váš život na desítce,“ dodala Miley v rozhovoru se Zanem Lowem.

Gisele Bündchen doporučuje na deprese meditace a dýchání

Ryba na červeném víně

Ryba na červeném víně

11 hlasů
35min 979 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Těstoviny linguine s línem

24 hlasů
30min 753kJ 145 Kč

Těstoviny se v Itálii jedí obvykle jako předkrm. Ital ...

Salát z broskví a rajčat

12 hlasů
20min 580kJ 60 Kč

Recept na osvěžující salát z rajčat a broskví.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více