Hugh Grant se děsil staromládeneckého života

02.10.2020 | Osobnosti

Ještě před deseti roky měl Hugh Grant pocit, že zestárne jako starý mládenec. Dnes mu takový život přijde děsivý. Šedesátiletá filmová hvězda se stala před devíti roky otcem a před dvěma roky vstoupila do manželství, které celý život vůbec vylučovala. Hugh tvrdí, že je díky otcovství také lepší herec.

Myslím, že se ze mě stal trochu děsivý golfem posedlý starý mládenec, abych vám řekl pravdu, jsem rád, že je to minulost. Víte, je to naprosto vyčerpávající být mladým otcem v těle starého muže, zjistil jsem tak, že když je vám šedesát a máte doma pět malých dětí, nemůžete si ani dovolit mít kocovinu. Ale stojí to za to. Naprosto,“ svěřil Grant magazínu Weekend, příloze deníku The Mail.

Hugh má pět dětí, dvě s Tinglan Hong a tři s manželkou Annou Eberstein, již si vzal v roce 2018.

„Lidé mi také říkají, stal se z tebe v posledních deseti letech lepší herec… Proč? A já někdy myslím, že je to možná díky dětem,“ dodala hvězda filmu Láska nebeská.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:25
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:24
48 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:10
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat