Slavný sportovec se během pandemie pustil do háčkování

20.10.2020 | Osobnosti

Britský olympionik Tom Daley se na Instagramu chlubí svými rukodělnými výrobky. Během pandemie se pustil do pletení a háčkování ve velkém . Design produktů si prý sám navrhuje a jeho fanynky a fanoušci nejvíce jásají nad svetříky a pončem, které vytvořil pro syna Robbieho. S manželem Dustinem Lanecem Blackem tráví přitom většinu času v Kalifornii. A pletení či háčkování ho uklidňuje v nejistých časech pandemie.

U bazénu na lehátku či na gauči doma za pár hodin pomocí háčku vyrobí barevnou čepici. Tom ale vytváří také vkusné svetry, jeden pestrobarevný v pastelových tónech si udělal na míru a vyfotil se v něm před zrcadlem, aby se mohl chlubit na Instagramu, jak mu to ve vlastním návrhu sluší.

Šestadvacetiletý skokan do vody si založil speciální účet na Instagramu a jeho výrobky tam fanoušci najdou pod nickem @madewithlovebytomdaley.

Tom je v Turecku v olympijském táboře na tréninku. Volné chvíle mezi cvičením tráví právě výrobou pletenin.

„Když se člověk trápí tím, kdy se věci zase můžou vrátit do normálu, může to být vyčerpávající. Já jsem teď šťastný na gauči s pletacími jehlicemi,“ píše Daley na Instagramu.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat