Hugh Grant je trnem v oku všech hereček

13.12.2020 | Osobnosti

Herec Hugh Grant tvrdí, že s kolegyněmi kamarád není. Všechny herečky, s nimiž se objevil ve filmech, ho prý nemůžou vystát. Jedinou světlou výjimkou je texaská rodačka Renée Zellweger, s níž hrál ve filmech o Bridget Jonesové. Dodnes jsou v kontaktu a vyměňují si dlouhé e-maily.

„Miluju Renée. Uf, je to jedna z mála hereček, s níž jsem se nerozešel ve zlém… A my spolu vycházíme velice dobře a stále si vyměňujeme dlouhé e-maily,“ odhalil Hugh na rozhlasové stanici SiriusXM.

Grant si udělal ze sebe legraci a dále prohlásil, že Renée je na něj až příliš chytrá a občas má problém její texty rozluštit.

„Její maily mají vždy nejméně sedmdesát stran, jsou to zajímavé věci, ale je docela těžké je rozluštit. Ona je rozhodně povedená a geniální. Viděli jste její Judy Garlandovou? Je v tom tak dobrá, jak jen herecky může být,“ míní šedesátiletý Grant.

Hugh v minulosti přiznal, že ho nenávidějí Julianne Moore, Rachel Weisz či Drew Barrymore. Krom Renée má velmi blízký vztah také s herečkou a modelkou Elizabeth Hurley, s níž chvíli randil. Dodnes ji považuje za jednu z nejlepších kamarádek.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

104 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:14
28 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat