Hugh Grant je trnem v oku všech hereček

13.12.2020 | Osobnosti

Herec Hugh Grant tvrdí, že s kolegyněmi kamarád není. Všechny herečky, s nimiž se objevil ve filmech, ho prý nemůžou vystát. Jedinou světlou výjimkou je texaská rodačka Renée Zellweger, s níž hrál ve filmech o Bridget Jonesové. Dodnes jsou v kontaktu a vyměňují si dlouhé e-maily.

„Miluju Renée. Uf, je to jedna z mála hereček, s níž jsem se nerozešel ve zlém… A my spolu vycházíme velice dobře a stále si vyměňujeme dlouhé e-maily,“ odhalil Hugh na rozhlasové stanici SiriusXM.

Grant si udělal ze sebe legraci a dále prohlásil, že Renée je na něj až příliš chytrá a občas má problém její texty rozluštit.

„Její maily mají vždy nejméně sedmdesát stran, jsou to zajímavé věci, ale je docela těžké je rozluštit. Ona je rozhodně povedená a geniální. Viděli jste její Judy Garlandovou? Je v tom tak dobrá, jak jen herecky může být,“ míní šedesátiletý Grant.

Hugh v minulosti přiznal, že ho nenávidějí Julianne Moore, Rachel Weisz či Drew Barrymore. Krom Renée má velmi blízký vztah také s herečkou a modelkou Elizabeth Hurley, s níž chvíli randil. Dodnes ji považuje za jednu z nejlepších kamarádek.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

252 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:26
14 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:57
76 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:56

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat