Ženy sobě: Nechte se inspirovat na největší networkingové akci v České republice!

15.03.2017 | Finance

Již 24. a 25. března 2017 proběhne v Clarion Congress Hotel Prague 8. ročník konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ, jež je součástí celosvětové kampaně Equal Pay Day, kterou v roce 2009 zahájila mezinárodní federace žen Business & Professional Women International, jedna z nejvlivnějších ženských organizací na světě.

Kampaň upozorňuje na platovou nerovnost mezi ženami a muži, jelikož ženy na srovnatelných pozicích vydělávají méně než muži. Česká republika je s rozdílem 22,5 % na jednom z posledních míst v Evropě. Dvoudenní konference ŽENY SOBĚ je největší pracovně zážitkovou konferencí v České republice.

Na páteční část, jejímž poselstvím je naprostá nezbytnost změny v chování firem i žen samotných v oblasti rovných příležitostí, navazuje sobotní praktická část – 60 žen českého byznysu bude předávat své zkušenosti ostatním ženám. Ženy pozitivně hodnotí tuto konferenci zejména z důvodu velmi rychlého posunu v osobním rozvoji.

Hosté z celého světa

V pátek čekají účastníky panelové diskuze, duety na vybraná témata, podnikatelské příběhy z Čech i ze zahraničí. Otevřou se témata vzájemného dialogu mezi muži a ženami v zaměstnání, rozdílech v přístupu k leadershipu, důležitosti diverzity pro rozvoj firem, hledat budeme přístupy, které umožní tisícům žen návrat do korporací po rodičovské dovolené. Vystoupí manažeři a manažerky ze 7 zemí, zajištěno bude simultánní tlumočení.

Konferenci zahájí paní Victoria Li – velvyslankyně Švédska, hlavním spíkrem je Boyan Neytchev - Managing Director Bel Central Europe, panely povedou Drahomíra Mandíková – ředitelka firemních vztahů a komunikace Pilsner Urquel a Gabriela Kahounová - HR Director DHL Supply Chain, z Londýna přiletí se svým podnikatelským příběhem Antonia Burrell, která je považována za guru RAW kosmetiky, a celá řada dalších osobností. Konferenci obohatí i vystoupení moderátorů TV NOVA Reye Korantenga a Lucie Borhyové.

Výměna zkušeností

V sobotu budou mít ženy příležitost setkat se u kulatých stolů se 60 ženami z různých oborů a vyměnit si s nimi zkušenosti na předem dané téma. Kulaté stoly začnou v 9 hodin ráno a postupně bude možné získat informace až od 5 mentorek v jednom dni.

Mezi mentorkami 8. ročníku budou například Hana Púllová – generální ředitelka společnosti Randstad, Michaela Hrdličková, generální ředitelka společnosti Biogen, která v letošním roce vyhrála ve své kategorii v soutěži TOP ženy Česka, Lucie  Urválková, místopředsedkyně představenstva a finanční ředitelka (CFO) UNIQA pojišťovny, Miloslava Mezerová, ředitelka divize personální a finanční, Řízení letového provozu, Olga Stanley ze společnosti Rossman, Dita Stejskalová, CEO Ogilvy, Veronika Brázdilová, generální ředitelka pro ČR, SR a Maďarsko společnosti Xerox, Mirka Čejková, konzultantka, podnikatelka, ředitelka Nadačního fondu, Markéta Fialová, moderátorka TV Nova, a mnoho dalších.

Akce Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ je benefiční akcí neziskové organizace Business & Professional Women CR, která podporuje ženy celoročně. Účastnice konference formou tomboly vyberou prostředky pro Neonatologické oddělení Nemocnice Na Bulovce, jehož patronkou je Lucie Borhyová.

Více informací o akci naleznete na www.equalpayday.cz

 

 


Celkem 9 komentářů


Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, týden 9 v roce 2024 vypadá být pro vás pozitivně! Bude to období různých příležitostí. Očekávejte velký postup ve vaší kariéře. Bude to týden, kdy se budete cítit velmi energický a plný radosti. Vaše tvrdá ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:09
277 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat