Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Sebevědomá komunikace je klíč k úspěchu

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

28. 2. 2019 | Finance

Poslední březnový víkend bude již po desáté patřit ženám. Páteční konference je letos na téma firemní kultura v čase změn. Sobotní program Mentoring Day je určen sdílení zkušeností mezi ženami v diskusích u kulatých stolů na témata z oblasti podnikání, financí, ale i osobního rozvoje a sebevědomí. Jaký je klíč k osobní spokojenosti – zdravé sebedůvěře?

„Sebedůvěra je v našem životě nesmírně důležitá. Zasahuje totiž do všech oblastí našeho života, ať už bychom mluvili o vztazích, práci, koníčcích, sportu. Jestliže si nevěřím, těžko mohu něčeho zajímavého v životě dosáhnout a to i přesto, že bych k tomu měla talent,“ popisuje moderátorka Hitradia City, koučka a spisovatelka Iva Lecká a dodává, že s dávkou disciplíny je sebedůvěru možné pěstovat: „Můžeme si ji zvyšovat a rozvíjet v jakémkoli věku. A to tak, že si osvojujeme nové způsoby chování a nové strategické postupy. Úspěch je spojen s činy, úspěšní lidé pro svůj úspěch něco dělají. Nesedí jen doma na pohovce s rukama v klíně. K tomu, abych se rozhoupal, potřebuji sebedůvěru. Potřebuji ten správný motor, odvahu, motivaci, vědět, proč toho chci dosáhnout, co chci získat a jednat tady a teď.“

Jak se sebevědomě prezentovat? Marie Petrovová, specialistka na komunikaci a zakladatelka mluvnormalne.cz se podělí o tipy a triky z její více než dvacetileté praxe. „Patříte k těm, které děsí představa, že musí mluvit veřejně, byť třeba jen na poradě? Vím, jaké to je, a budu ráda, když vám moje rady budou k užitku.“

„Prosazovat své názory a sama sebe připadá zejména ženám velmi agresivní. Jak to udělat, abych se při tom všem ještě cítila jako žena? Společně budeme hledat, jak být v komunikaci efektivní, kde jsou hranice asertivity, a také, že odmítnutí je mnohdy pro obě strany nakonec pozitivním okamžikem.“ Jak prosazovat své vlastní názory a neztratit ženskost prozradí Lenka Kousková, oblastní ředitelka společnosti Fincentrum.

V rámci sobotního Mentoring Day budete moci čerpat inspiraci a sdílet zkušenosti prostřednictvím šedesátky mentorek z řad podnikatelek, kouček a manažerek.

Registraci k mentorkám právě otvíráme! Vyberte si co nejdříve na www.equalpayday.cz/osobnosti a nenechte si ujít témata, která vás zajímají.

Autorem je zerutext.cz

Noční směny mohou přivodit diabetes 2. typu

Švestková polévka

Švestková polévka

14 hlasů
55min 542 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuře s řapíkatým celerem

21 hlasů
1h a 20min 744kJ 120 Kč

Kuře pečené na řapíkatém celeru.

Treska pečená se zeleninou

0 hlasů
45min 358kJ 160 Kč

Letní příprava ryby se zeleninou.

Poradny

Pracuji na DPP, jak získat nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Pobírám ID 2. stupně, dostanu PPM a RP?

Dobrý den,pokud kromě invalidního důchodu nepobíráte jiný příjem (nevykonáváte výdělečnou činnost... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více