Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Sebevědomá komunikace je klíč k úspěchu

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

28.02.2019 | Finance

Poslední březnový víkend bude již po desáté patřit ženám. Páteční konference je letos na téma firemní kultura v čase změn. Sobotní program Mentoring Day je určen sdílení zkušeností mezi ženami v diskusích u kulatých stolů na témata z oblasti podnikání, financí, ale i osobního rozvoje a sebevědomí. Jaký je klíč k osobní spokojenosti – zdravé sebedůvěře?

„Sebedůvěra je v našem životě nesmírně důležitá. Zasahuje totiž do všech oblastí našeho života, ať už bychom mluvili o vztazích, práci, koníčcích, sportu. Jestliže si nevěřím, těžko mohu něčeho zajímavého v životě dosáhnout a to i přesto, že bych k tomu měla talent,“ popisuje moderátorka Hitradia City, koučka a spisovatelka Iva Lecká a dodává, že s dávkou disciplíny je sebedůvěru možné pěstovat: „Můžeme si ji zvyšovat a rozvíjet v jakémkoli věku. A to tak, že si osvojujeme nové způsoby chování a nové strategické postupy. Úspěch je spojen s činy, úspěšní lidé pro svůj úspěch něco dělají. Nesedí jen doma na pohovce s rukama v klíně. K tomu, abych se rozhoupal, potřebuji sebedůvěru. Potřebuji ten správný motor, odvahu, motivaci, vědět, proč toho chci dosáhnout, co chci získat a jednat tady a teď.“

Jak se sebevědomě prezentovat? Marie Petrovová, specialistka na komunikaci a zakladatelka mluvnormalne.cz se podělí o tipy a triky z její více než dvacetileté praxe. „Patříte k těm, které děsí představa, že musí mluvit veřejně, byť třeba jen na poradě? Vím, jaké to je, a budu ráda, když vám moje rady budou k užitku.“

„Prosazovat své názory a sama sebe připadá zejména ženám velmi agresivní. Jak to udělat, abych se při tom všem ještě cítila jako žena? Společně budeme hledat, jak být v komunikaci efektivní, kde jsou hranice asertivity, a také, že odmítnutí je mnohdy pro obě strany nakonec pozitivním okamžikem.“ Jak prosazovat své vlastní názory a neztratit ženskost prozradí Lenka Kousková, oblastní ředitelka společnosti Fincentrum.

V rámci sobotního Mentoring Day budete moci čerpat inspiraci a sdílet zkušenosti prostřednictvím šedesátky mentorek z řad podnikatelek, kouček a manažerek.

Registraci k mentorkám právě otvíráme! Vyberte si co nejdříve na www.equalpayday.cz/osobnosti a nenechte si ujít témata, která vás zajímají.

Autorem je zerutext.cz

Nečekaný doplatek: Nebojte se vyreklamovat vyúčtování slu...

Treska na víně s rozinkami

Treska na víně s rozinkami

12 hlasů
45min 420 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí maso s olivama a česnekem

7 hlasů
1h a 20min 336kJ 150 Kč

Vyzkoušejte voňavý recept na kuřecí maso.

Polévka s brambory, pórkem a klobásou

3 hlasy
55min 382kJ 90 Kč

Sametově hladká bramborová polévka ve španělském stylu.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více