Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Sebevědomá komunikace je klíč k úspěchu

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

28. 2. 2019 | Finance

Poslední březnový víkend bude již po desáté patřit ženám. Páteční konference je letos na téma firemní kultura v čase změn. Sobotní program Mentoring Day je určen sdílení zkušeností mezi ženami v diskusích u kulatých stolů na témata z oblasti podnikání, financí, ale i osobního rozvoje a sebevědomí. Jaký je klíč k osobní spokojenosti – zdravé sebedůvěře?

„Sebedůvěra je v našem životě nesmírně důležitá. Zasahuje totiž do všech oblastí našeho života, ať už bychom mluvili o vztazích, práci, koníčcích, sportu. Jestliže si nevěřím, těžko mohu něčeho zajímavého v životě dosáhnout a to i přesto, že bych k tomu měla talent,“ popisuje moderátorka Hitradia City, koučka a spisovatelka Iva Lecká a dodává, že s dávkou disciplíny je sebedůvěru možné pěstovat: „Můžeme si ji zvyšovat a rozvíjet v jakémkoli věku. A to tak, že si osvojujeme nové způsoby chování a nové strategické postupy. Úspěch je spojen s činy, úspěšní lidé pro svůj úspěch něco dělají. Nesedí jen doma na pohovce s rukama v klíně. K tomu, abych se rozhoupal, potřebuji sebedůvěru. Potřebuji ten správný motor, odvahu, motivaci, vědět, proč toho chci dosáhnout, co chci získat a jednat tady a teď.“

Jak se sebevědomě prezentovat? Marie Petrovová, specialistka na komunikaci a zakladatelka mluvnormalne.cz se podělí o tipy a triky z její více než dvacetileté praxe. „Patříte k těm, které děsí představa, že musí mluvit veřejně, byť třeba jen na poradě? Vím, jaké to je, a budu ráda, když vám moje rady budou k užitku.“

„Prosazovat své názory a sama sebe připadá zejména ženám velmi agresivní. Jak to udělat, abych se při tom všem ještě cítila jako žena? Společně budeme hledat, jak být v komunikaci efektivní, kde jsou hranice asertivity, a také, že odmítnutí je mnohdy pro obě strany nakonec pozitivním okamžikem.“ Jak prosazovat své vlastní názory a neztratit ženskost prozradí Lenka Kousková, oblastní ředitelka společnosti Fincentrum.

V rámci sobotního Mentoring Day budete moci čerpat inspiraci a sdílet zkušenosti prostřednictvím šedesátky mentorek z řad podnikatelek, kouček a manažerek.

Registraci k mentorkám právě otvíráme! Vyberte si co nejdříve na www.equalpayday.cz/osobnosti a nenechte si ujít témata, která vás zajímají.

Autorem je zerutext.cz

Už zase má ten vlak zpoždění... Kdy máte nárok na kompenz...

Čočkový salát

Čočkový salát

11 hlasů
40min 566 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Fenyklová polévka

12 hlasů
45min 779kJ 110 Kč

Zimní polévka z fenyklu s česnekem.

Zelný salát s jarní cibulkou

1 hlas
45min 349kJ 70 Kč

Je to ten nejjednodušší salát, přesto by neměl na stole c...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více