Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Většina mužů má u žen raději ochlupení v intimních partiích

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

27. 4. 2019 | Sex a vztahy

Jenom každý pátý muž považuje jakékoli ochlupení v rozkroku ženy za odpudivé. Naopak třiašedesát procent mužů vyžaduje u své partnerky stále alespoň nějaké ochlupení, pětina mužů má pak ráda plné ochlupení. Vyplývá to z průzkumu u tisícovky mužů.

Společnost Manscape tvrdí, že zatímco muži, kteří se v průzkumu vyjádřili, jsou stále poměrně konzervativní k úplnému vyholování a brazilské depilaci – na sobě ji má jen každý desátý – u partnerky ji vyžaduje každý pátý jedinec mužského pohlaví orientovaný sexuálně na ženy. Pro třiašedesát procent je brazilská depilace příliš extrémní forma úpravy ochlupení na genitálu a mají rádi alespoň nějaké chloupky, pětina mužů snese bohatou zahrádku.

Zatímco ochlupení si upravují pravidelně tři čtvrtiny žen (bez ohledu na věk), mezi muži je to zatím jen čtvrtina. Tedy budeme-li věřit průzkumu společnosti Manscape, v níž se vyjádřila tisícovka britských mužů všech věkových skupin.

„Ačkoli muži jsou stále trochu pozadu za ženami s ohledem na osobní hygienu a péči o tělo, stále více mužů začíná používat k odstranění chloupků voskové pásky a depilační krémy,“ tvrdí Steven Dodd ze společnosti Manscape.

Hladká třísla bez vyrážky

Ovšem i většina žen, jež vyznávají přirozený vzhled klína, se holí v oblasti třísel, aby jim chloupky nevykukovaly zpod spodního prádla či plavek. Jenže kvůli jemné pokožce, již v tříslech máme, pak velmi často bojují s nepříjemnou vyrážkou. Lze jí nějak předcházet?

Nejvhodnější čas na holení intimních míst je večer, pokožka má čas se přes noc v klidu zregenerovat. Ideální je, když si vezmete na spaní jen lehkou košilku a kůži necháte dýchat, nebo volné trenýrky. Partner vám je určitě rád půjčí.

Před depilací použijte na místa, která chcete holit, peeling. Po depilaci pokožku vyčistěte tonikem bez alkoholu, ten totiž podrážděná místa vysuší a červené pupínky se objeví téměř jistě. Zkuste si rovněž namazat podrážděná místa po holení mastí s panthenolem či panthenolem sprejem. Ten má hojivé účinky a napomáhá regeneraci pokožky. Stejně tak můžete vyzkoušet kalciovou mast. Obě bez problémů seženete v každé lékárně.

Můžete zkusit také vysledovat, zda za vašimi problémy nejsou kosmetické přípravky, jež používáte. Pokud se vyrážka objevila po koupi nové značky holicí pěny či tonika, stačí, abyste se vrátila k té původní.

Sex chceme častěji, ale máme ho stále méně a méně

Rybí filé s citronovou omáčkou

Rybí filé s citronovou omáčkou

0 hlasů
1h a 5min 748 kJ 200 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Květák se sýrovou omáčkou

11 hlasů
30min 323kJ 90 Kč

Vařený květák s pikantní omáčkou ze sýra a mléka.

Brambory pečené s cibulí

0 hlasů
1h a 10min 737kJ 90 Kč

Brambory pečené v alobalu s cibulí a paprikou.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více