Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Podle nosa poznáš kosa? Je to mýtus

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

10.12.2019 | Sex a vztahy

Nikdo vlastně neví, kdo a jak vymyslel lidovou pověru, že podle nosa poznáš kosa. Tedy že podle tvaru a velikosti nosu lze odhadnout velikost a tvar penisu. Mezi těmito tělesnými částmi neexistuje vůbec žádný vztah.

Muži s pršákem mohou (a někteří mají) obří pyj, zatímco muži s obřím orlím nosem mohou mít (a někteří mají) penis podprůměrný.

A co noha?

Žádná studie na světě také neprokázala vztah mezi velikostí penisu a velikostí boty. Muži s desítkou nemají v průměru větší pyj než muži s nohou velikosti sedm.

„Velikost penisu nesouvisí s velikostí boty, která není předpovědí, jak velký penis muž má, velikost penisu nesouvisí s žádnou tělesnou částí. Velikost penisu určují geny a vlivy prostředí působící nejvíce na vyvíjející se plod v děloze,“ tvrdí doktorka Jill McDevitt z kliniky CalExotics v rozhovoru pro magazín Insider.

Mýtus, který jen tak nezmizí

„Snažit se odhadnout velikost penisu určité osoby podle velikosti jeho boty je docela dost marné. Výzkumy tělesných částí a jejich srovnání nikdy nepřinesly ani slabé důkazy o tom, že mezi délkou penisu a délkou chodidla existuje nějaký vztah. Nicméně mýtus o velké noze a velkém penisu v populární kultuře stále převládá,“ tvrdí doktorka Nesochi Okeke-Igbokwe v rozhovoru pro Insider.

Mýtus podporují jedinci, kteří mají velkou nohu a velký penis zároveň. Demonstrují se pak jako „příklad“. Ale muži s velkou nohou a malým penisem se stejně ochotně nechlubí. I když je jich spousta. Dochází tedy k iluzornímu podporování a šíření mýtu.

Blahodárné účinky mužského ejakulátu

Přírodní vepřové kotlety

Přírodní vepřové kotlety

11 hlasů
35min 995 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Losos s martini omáčkou

18 hlasů
45min 951kJ 108 Kč

Losos s martini omáčkou - delikatesa - tak lze jedním ...

Vepřová krkovice s jablky

16 hlasů
1h a 5min 792kJ 135 Kč

Nebojte se kombinovat maso s jablky - dosáhnete jemné ...

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více