Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Podle nosa poznáš kosa? Je to mýtus

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

10.12.2019 | Sex a vztahy

Nikdo vlastně neví, kdo a jak vymyslel lidovou pověru, že podle nosa poznáš kosa. Tedy že podle tvaru a velikosti nosu lze odhadnout velikost a tvar penisu. Mezi těmito tělesnými částmi neexistuje vůbec žádný vztah.

Muži s pršákem mohou (a někteří mají) obří pyj, zatímco muži s obřím orlím nosem mohou mít (a někteří mají) penis podprůměrný.

A co noha?

Žádná studie na světě také neprokázala vztah mezi velikostí penisu a velikostí boty. Muži s desítkou nemají v průměru větší pyj než muži s nohou velikosti sedm.

„Velikost penisu nesouvisí s velikostí boty, která není předpovědí, jak velký penis muž má, velikost penisu nesouvisí s žádnou tělesnou částí. Velikost penisu určují geny a vlivy prostředí působící nejvíce na vyvíjející se plod v děloze,“ tvrdí doktorka Jill McDevitt z kliniky CalExotics v rozhovoru pro magazín Insider.

Mýtus, který jen tak nezmizí

„Snažit se odhadnout velikost penisu určité osoby podle velikosti jeho boty je docela dost marné. Výzkumy tělesných částí a jejich srovnání nikdy nepřinesly ani slabé důkazy o tom, že mezi délkou penisu a délkou chodidla existuje nějaký vztah. Nicméně mýtus o velké noze a velkém penisu v populární kultuře stále převládá,“ tvrdí doktorka Nesochi Okeke-Igbokwe v rozhovoru pro Insider.

Mýtus podporují jedinci, kteří mají velkou nohu a velký penis zároveň. Demonstrují se pak jako „příklad“. Ale muži s velkou nohou a malým penisem se stejně ochotně nechlubí. I když je jich spousta. Dochází tedy k iluzornímu podporování a šíření mýtu.

Leden je měsícem nevěry. Seznamky pro zadané praskají ve ...

Mletý řízek se sýrem

Mletý řízek se sýrem

26 hlasů
40min 929 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Poctivá moravská zelňačka

10 hlasů
1h a 50min 640kJ 130 Kč

Česká klasika, kterou snad každý uvítá.

Kuřecí vývar s parmazánem

9 hlasů
30min 401kJ 75 Kč

Rychlá, jednoduchá polévka s těstovinovou rýží a parmazán...

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více